FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 17:00  Polanka - Šenov

Muži "B": Sobota od 17:00  Třebovice - Polanka "B"

Veteráni: Středa od 17:00  Poruba - Polanka 

Dorost: Sobota od 10:00  Hradec nad Moravicí - Polanka 

Starší přípravka: Středa od 17:00  Ostrava Jih - Polanka 

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Vítkovice

Turnaj přípravek: Sobota od 14:30 do 18:30 v Polance (předpřipravka, mladší a starší přípravka)

Výsledky 24. kola KP mužů

Hlubina - Polanka 1:2
Více >>   Hlasování Foto
Petrovice - Dolní Datyně 5:0
Český Těšín - Oldřišov 2:2
Šenov - Brušperk 1:4
Stará Bělá - Krnov 1:2
Čeladná - Břidličná 1:1
Bílovec - Frenštát p. R. 1:2
Pustá Polom - Háj ve Slezsku 1:3

 

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 16:30  Hlubina - Polanka 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Hrušov

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Dolní Benešov 

Starší žáci: Neděle od 13:00  Polanka - Pustkovec

Mladší žáci: Sobota od 10:00  Vratimov - Polanka 

Starší přípravka: Pondělí od 17:00  Velká Polom - Polanka

Mladší přípravka: Neděle od 8:00  Triangl v Brušperku

Výsledky 21. kola MěP mužů

Michálkovice
- Polanka B
4:1
Více >>     Foto
Koblov - Hlubina B 2:0
Pustkovec - Hrušov 1:2
Třebovice - Lhotka 1:1 (3:4)
Dolní Lhota - Svinov 1:1 (8:7)
Hošťálkovice - Vratimov B 3:3 (4:3)
Markvartovice - Rychvald 0:7

Výsledky 23. kola KP mužů

Polanka - Pustá Polom 3:1
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Hlubina 4:2
Břidličná - Šenov 3:2
Háj ve Slezsku - Český Těšín 5:1
Dolní Datyně - Stará Bělá 2:2
Frenštát p. R. - Čeladná 7:1
Krnov - Bílovec 2:3
Oldřišov - Petrovice 4:2

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:30  Polanka - Pustá Polom

Muži "B": Sobota od 16:30  Michálkovice - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Ostrava Oldies

Dorost: Neděle od 14:15  Háj ve Slezsku - Polanka 

Starší žáci: Sobota od 10:00  Třebovice - Polanka 

Mladší žáci: Pátek od 17:00  Polanka - Klimkovice

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Petřkovice "A"

Změna tréninkových jednotek starších žáků

Od 1.5. až do odvolání budou probíhat tréninky starších žáků společně s dorostem.

Důvodem jsou dlouhodobá zranění mnoha hráčů.

Děkuji za pochopení Lavický, trenér starších žáků.

Výsledky 22. kola KP mužů

Polanka - Brušperk 8:2
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Břidličná 0:2
Čeladná - Krnov 1:2
Stará Bělá - Oldřišov 3:5
Šenov - Frenštát p. R. 3:4
Petrovice - Háj ve Slezsku 2:4
Bílovec - Dolní Datyně 5:0
Pustá Polom - Český Těšín 2:3

 

Výsledky 19. kola MěP mužů

Polanka B
- Pustkovec
9:3
Více >>     Foto
Hrušov - Svinov 0:1
Michálkovice - Lhotka 6:1
Dolní Lhota - Hlubina B 4:2
Třebovice - Vratimov B 4:3
Koblov - Rychvald 1:2
Hošťálkovice - Markvartovice 3:0

Krajský přebor muži

Postavení Týmy Body
1 Frenštát p.R. 61
2 Polanka "A" 56
3 Břidličná 49
4 Bílovec 44
5 Háj ve Slezsku 42
6 Brušperk 41
7 Český Těšín 40
8 Čeladná 39
9 Petrovice 37
10 Oldřišov 32
11 Pustá Polom 29
12 Hlubina 28
13 Krnov 23
14 Dolní Datyně 21
15 Stará Bělá 14
16 Šenov 11

Poslední zápasy - muži

11-05-2019 16:30
18-05-2019 17:00
13-05-2019 17:00

Poslední zápas - dorost

18-05-2019 10:00

Příští zápasy - muži

19-05-2019 17:00
25-05-2019 15:00
22-05-2019 17:00

Příští zápas - dorost

25-05-2019 12:15

Příští zápas - žáci

26-05-2019 13:30