FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Sobota 15:00 mistrovské utkání Břidličná - Polanka

Muži "B": Sobota 15:00 mistrovské utkání Polanka "B" - Pustkovec 

Dorost: Sobota 12:15 mistrovské utkání Polanka - Vrbno pod Pradědem

Autobusový zájezd na utkání ,,A týmu" do Břidličné

Rádi bychom pozvali všechny příznivce FK SK Polanka na autobusový zájezd na utkání , A týmu" do Břidličné. Sraz k odjezdu bude v sobotu 25.3.2017 v 11.30 hod. na parkovišti u sportovního arélu FK SK Polanka. Cena dopravy na utkání je 50 Kč. Místo v autobuse si můžete rezervovat dopředu u p. Řehulky.

Výsledky 17. kola KP mužů

Bílovec rozhodl v samém závěru

Polanka - Bílovec 0:1 
Více >>   Hlasování Foto
Šenov - Orlová 2:2
Český Těšín - Kobeřice 3:0
Heřmanice - Břidličná 3:1
Dětmarovice - Háj ve Slezsku 1:1
Krnov - Čeladná 4:0 
Frenštát p. R. - Bruntál 1:2
Bohumín - Vendryně 0:0

Víkendový program

Muži "A": Neděle 15:00 mistrovské utkání Polanka - Bílovec (Polanka)

Muži "B": Sobota 15:00 mistrovské utkání Polanka "B" - Slavoj Rychvald (Polanka)

 

Víkendové výsledky

Muži "A": Heřmanice - Polanka 7:2

Muži "B": Studénka - Polanka 5:1

Muži "B": Brušperk - Polanka 8:5

Mladší žáci: Polanka - Heřmanice 4:3

Starší přípravka: Polanka - Šenov 3:2

 

Změny v kádru ,,A mužstva" - Jaro 2017

Příchody:

Miko Patrik - Lokomotiva Petrovice

Bartoš Roman - Frenštát p. Radhoštěm

Vidlička Radomír - Petřvald n. Moravě

Andrýsek Nikola - obnovení kariéry

Odchody:

Fromelius David - Frýdlant nad Ostravicí

Jakubov Marek - ukončení hostování z Baníku Ostrava

Nitka Erik - Petřvald n. Moravě

Víkendový program

Muži "A": Neděle 15:00 utkání s Heřmanicemi (UT Orlová)

Muži "B": Sobota 13:15 utkání se Studénkou (UT Bílovec)

Mladší žáci: Sobota 13:15 utkání s Heřmanicemi (UT Krasnoarmějců)

Starší přípravka: Sobota 9:00 utkání s Šenovem (UT Lhotka)

 

Víkendový program

Dorost: Sobota 13:00 utkání s Vítkovicemi U15 (UT Vítkovice)

Mladší žáci: Sobota 13:00 utkání s Vřesinou (UT Krasnoarmějců)

Starší přípravka: Sobota 10:20 utkání s Ostrava Jih A (UT Lhotka)

Předpřípravka: Sobota od 15.30 Turnaj v Polance (hala Polanka)

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

19-03-2017 15:00
18-03-2017 15:00

Poslední zápasy - veteráni

15-03-2017 17:00

Poslední zápas - dorost

05-11-2016 11:00

Příští zápasy - muži

25-03-2017 15:00
25-03-2017 15:00

Příští zápasy - veteráni

24-10-2016 16:30

Příští zápas - dorost

25-03-2017 12:15

Příští zápasy - ml. žáci

03-04-2017 16:00

Příští zápasy - přípravky

12-04-2017 17:00
11-04-2017 17:00
04-04-2017 17:00