FK SK POLANKA

Zápasový program

Zápasový program:
 
Dorost - středa od 17 hod - Baník Ostrava ženy "A" x Polanka U19
            - neděle od 11 hod - Hlubina U17 x Polanka U19
St. žáci - neděle od 14hod - Vřesina x Polanka U15
Ml. žáci - neděle od 14 hod - Vřesina x Polanka U13

Prázdninový program

Připravili jsme pro naše děti příměstský tábor a soustředění:

Termíny příměstských táborů:

1.turnus: 12.7. - 16.7. 2021

2.turnus: 19.7. - 23.7. 2021

3.turnus: 26.7. - 30.7. 2021

Termín soustředění:

8.8. - 14.8. 2021 - Veřovice

Víkendový program

Víkendový program:
Muži "A"-sobota od 10 hod - Dolní Benešov x "A" tým
Muži "B"-sobota od 14 hod - "B" x FC Vítkovice U19 - hřiště Bílovec
Dorost - neděle od 10 hod - Brušperk x Polanka U19
St. žáci - sobota od 9 hod - Brušperk x Polanka U15
Ml. žáci - sobota od 10:45 hod - Brušperk x Polanka U13.

Týdenní plán

Týdenní program:
 
Muži "B"-sobota od 15 hod - "B" x Veteráni
Dorost - sobota od 13 hod - U19 x Odra Petřkovice
St. žáci - sobota od 10 hod - U15 x Frenštát p. R.
Ml. žáci - sobota od 10 hod - U13 x Frenštát p. R.
             - středa od 16 hod - U13 x Bílovec

Minirepublika vítězně

Minirepublika pro roč. 2010:
 
FK SK Polanka x FK Třinec 1:1
FK SK Polanka x MFK Frýdek - Místek 6:0
FK SK Polanka x Akademie MFK Vítkovice 9:1
 
Celkový vítěz  kluci narozeni v roce 2010 z FK SK Polanka. Děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Výsledkový servis:

Výsledkový servis:
"A" tým x Řepiště 4:2
Polanka U15 x Havířov 6:3
Polanka U15 x FK Stará Bělá 6:2
Polanka U13 x Havířov 1:4

Týdenní plán

Týdenní program našich týmů:
 
"A"   - sobota od 10 hod - "A" x Řepiště
U15 - sobota od 12 hod - U15 x MFK Havířov
        - neděle od 15 hod - U15/U13 x FK Stará Bělá
U13 - sobota od 12 hod - U13 x MFK Havířov
        - středa od 16 hod - Minirepublika

Změny v sestavě "A" týmu

Děkujeme Vojtovi Šustrovi za dlouholeté působení v našem týmu a pomoc při postupu do divize. Přejeme mnoho úspěchů v další i mimo sportovní kariéře.

Poslední zápasy - muži

11-10-2020 10:15
19-09-2020 16:00

Příští zápasy - muži

18-10-2020 14:30
07-09-2020 19:00

Příští zápas - dorost

23-08-2020 14:00