FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:30  Frenštát - Polanka 

Muži "B": Neděle od 11:30  Polanka "B" - Slovan Ostrava "B" (UT Bílovec)

Veteráni: Pondělí od 19:00  Polanka - Ostrava Oldies

Dorost: Pátek od 15:30  Velká Polom - Polanka

              Neděle od 13:30  Svinov - Polanka

Mladší žáci:  Středa od 16:00  Polanka - Václavovice

Starší přípravka:  Středa od 16:00  Brušperk - Polanka

Mladší přípravka:  Pátek od 16:30  Petřkovice - Polanka

                                Pondělí od 16:30  Petřkovice - Polanka

Výsledky 7. kola Divize, sk. "F"

Havířov - Polanka 4:2
Více >>     Foto
Heřmanice - Karviná "B" 2:5
Dětmarovice - Rýmařov 3:2
Nový Jičín - Bohumín 1:0
Třinec "B" - Frenštát p. R 4:1
MFK Vítkovice - Frýdlant n. O. 1:3
Bruntál - Opava "B" 1:0

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Havířov - Polanka 

Muži "B": Sobota od 16:00  Michálkovice - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 19:00  Polanka - Pustkovec

Dorost: Neděle od 12:00  Vítkov - Polanka

Starší žáci:  Sobota od 10:00  Dolní Lhota - Polanka 

                      Pondělí od 17:00  Polanka - Lokomotiva Ostrava

Starší přípravka:  Úterý od 16:00  Polanka - Ostrava Jih

Mladší přípravka:  Pátek od 16:30  Polanka - Poruba

Veteráni jsou vícemistry ČR!

Náš tým veteránů skočil na 6. mistrovství ČR veteránského fotbalu na krásném druhém místě. Srdečně gratulujeme.

Více informací k turnaji naleznete zde

Změna zápasu 7. kola divize

V příštím kole měla Polanka přivítat doma Havířov. Po domluvě obou stran se situace změnila a Polanečtí odehrají zápas v Havířově v neděli 20.9.20 od 10:15.

Výsledky 6. kola Divize, sk. "F"

Bohumín - Polanka 1:0
Více >>     Foto
Frýdlant n. O. - Nový Jičín 5:0
Opava "B" - Vítkovice 6:0
Havířov - Třinec "B" 3:5
Karviná "B" - Bruntál 5:1
Frenštát p. R. - Dětmarovice 4:4
Rýmařov - Heřmanice 3:0

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Bohumín - Polanka 

Muži "B": Neděle od 11:30  Polanka "B" - Hrušov (UT Bílovec)

Veteráni: Středa od 17:00  Poruba - Polanka

Dorost: Neděle od 9:00  Polanka - Dolní Lhota (UT Bílovec)

Starší žáci:  Čtvrtek od 17:00  Polanka - Hrabová

Mladší žáci:  Neděle od 13:00  Rychvald - Polanka

                      Pondělí od 17:00  Polanka - Klimkovice

Starší přípravka:  Pondělí od 16:30  Vítkovice - Polanka (Vítek)

                              Úterý od 13:00 ONDRÁŠOVKA CUP v Polance

Mladší přípravka:  Úterý od 16:30  Petřkovice - Polanka

Výsledky 5. kola Divize, sk. "F"

Polanka - Frýdlant n. O. 2:2
Více >>     Foto
Heřmanice - Frenštát p. R. 1:1
Dětmarovice - Havířov 2:1
Karviná "B" - Opava "B" 7:0
Třinec "B" - Bohumín 0:2
Nový Jičín - MFK Vítkovice 1:3
Bruntál - Rýmařov 1:3

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:30  Polanka - Frýdlant (FM stadion Stovky)

Muži "B": Sobota od 16:30  Šenov - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 19:00  Polanka - Třebovice

Dorost: Sobota od 10:45  Světlá hora - Polanka

              Úterý od 18:00  Polanka - Ostrava Jih

Starší žáci:  Čtvrtek od 17:00  Polanka - Hrabová

Starší přípravka:  Úterý od 17:00  Baník - Polanka (Bazaly)

Poslední zápasy - muži

20-09-2020 10:15
19-09-2020 16:00

Příští zápasy - muži

07-09-2020 19:00

Příští zápas - dorost

23-08-2020 14:00