FK SK POLANKA

Zlepšený výkon na body nestačil

Starší žáci po turnaji a dešti zničeném trávníku přivítali v neděli tým Velké Polomi.

FK SK Polanka - TJ Velká Polom 0:6 (0:2)

Sestava: Kubala - Mitura, Hajduk, Hurník, Silber, Novotný - Čerňava, Gluc, Barč, Šorf - Gembalová. Střídali: Pertlík, Gráf, Ermis a Pánek

Trenéři: Lavický

Hodnocení zápasu trenérem Lavickým: Skvělé utkání, ač tomu výsledek neodpovídá. Kluci a Terka si sáhli na dno svých sil a na výkonu to bylo hned znát. Hráli uvolněně, propracovali se k několika šancím. Opravdu vydařené utkání. V mnoha kritických momentech nás podržel brankář Libor, který vyloženě čaroval. Do zápasu jsme vztoupili aktivněji a dvojice Gluc a Pertlík si vytvořila slibnou šanci. Bohužel po individuální chybě ve středu hřiště jsme dostali laciný gól na 0:1. Opět v posledních vteřinách prvního poločasu jsme dostali spornou branku, která nejen, že zaváněla ofsajdem, ta jim přímo smrděla. Myslím, že i v Klimkovicích to cítili. Nicméně kluky a Terku tento sporný verdikt nepoložil a naopak ještě s větší vervou se hnali za lepším výsledkem. Bohužel jsme v druhém poločase 4x inkasovali, ale nic to nemění na faktu, že už se nám krystalizuje ideální sestava a pokud budeme na sobě makat, na jaře bychom mohli být mnohem silnější. Ze zápasu mám velkou radost i v tom, že se konečně výrazně zapojili rodiče, kteří celý zápas podporovali naše hráče. Ještě jednou velké díky, protože pokud kluci a Terka cítí důvěru z tribuny, hned se jim hraje lépe. Tak snad už v sobotu příjdou další body.

Hráč utkání: Jednoznačně LIBOR KUBALA