Úterní debakl mladších žáků

V úterý jsme na svém hřišti přivítali nejmladšího účastníka soutěže a dali mu na cestu pár kousků. To znamenalo prodloužení série vítězných utkání už na tři.

FK SK Polanka - FK Darkovice 18:0 (10:0)

Branky: 4x Silber, 4x Šupa, 3x Novotný, 3x Geleta, 2x Kristofory, Hurník a Hruška

Sestava: Kristofory (druhý poločas Hurník) - Novotný, Hajduk, Gembalová, Pánek, Silber, Hurník, Šupa, Gráf, Geleta, Ermis, Hruška, Krejčí, Dluhoš

Trenéři: Lavický

Hodnocení zápasu trenérem Lavickým: K tomuto utkání je komentář zbytečný. Tým Darkovic je velmi mladý a nezkušený, takže už bylo předem jasné, že zvítězíme. Proto jsem do týmu povolal i své bývalé hráče z mladší přípravky Dominika Hrušku, Alexe Krejčího a Dana Dluhoše. Chtěli jsme si zahrát a pokud možnost zkusit i točit posty a rozložit vytíženost co největším možným způsobem. To se nám podařilo a pošetřili jsme i síly na středeční utkání v Rychvaldu. Soupeři přejeme, aby tato prohra byla odrazem pro lepší zítřky.

Hráč utkání: Dominik Hruška.

Krajský přebor muži

09-06-2018 17:00