Sumář týdne mladších žáků

ÚTERÝ:

FK SK Polanka vs. TJ SOKOL Pustkovec 5:1 (5:1)

Sestava: Kristofory - Novotný (C), Pánek, Silber - Dluhoš, Barč, Šebestík - Šupa. Střídali: Ermis, Gráf, Zeman, Geleta, Gembalová, Hurník.
Branky: 2x Dluhoš a Barč, Šupa
Trenéři: Lavický, Mihalečko
Hráč zápasů: Silber
Rozhodčí: Popovský
Komentář k zápasu: Za krásného počasí jsme i my začali naprosto parádně a vlastně v prvních 15ti minutách rozhodli o celém zápase (5:0). Pak jsme se bohužel zadrhli a nehráli vůbec svoji hru a soupeř se pomalu dostával do tempa a chvíli před koncem poločasu jsme dostali naprosto zbytečnou branku. Druhý poločas pak už byl z naší strany špatný. Všechny situace jsme přehrávali a do zakončení jsme se dostávali pouze sporadicky.

ČTVRTEK:

SK SLAVIE TŘEBOVICE - FK SK POLANKA 0:4 (0:2)

Sestava: Kristofory - Novotný, Geleta, Silber - Dluhoš, Barč, Šebestík - Šupa. Střídali: Pánek, Gráf, Ermis, Hajduk, Gembalová, Hurník a Zeman.
Střelci: Barč, Gráf, Dluhoš a Zeman
Hráč utkání: Barč
Trenéři: Lavický
Rozhodčí: Popovský
Hodnocení utkání: Těžko hodnotitelné utkání. Hra byla velice kouskována, každý sebemenší dotek hráče Polanky byl hodnocen jako faul, domácí naopak vesele faulovali bez povšimnutí rozhodčího. Dnes jsem málem vypěnil a byl vykázán z hřiště. Naštěstí jsme situaci uklidnili a dali i v druhém poločase dvě branky. Snad krom tří střel, jsme soupeře a rozhodčího do vážnějšího ohrožení naši branky nepustili. Děkuji hráčům i rodičům za trpělivost.

Krajský přebor muži

10-11-2018 13:30