22-10-2017 14:00

66' Daniel Koutný
    70' Patrik Miko
    84' Nikola Andrýsek

Polanečtí nastoupili bez několika opor. Řehulka dostal trest za zápas v Bílovci, zranění jsou Borgosz a Gajďok. Domácí byli na začátku hry aktivnější a drželi se před brankou soupeře. První šanci měli z přímého kopu v 10 minutě, na který si naběhl volný Zatloukal a z jedné zakončil. Zahradník jeho pokus vyrazil nohami na roh. Další šanci měli domácí po průniku Adamovského, jeho centr zakončoval Blažek střelou vedle. Ve 25. minutě prošel Blažek po pravé straně, centr před branku vyrazil Zahradník přímo pod nohy Orsága, který otevřel skóre utkání. O minutu později ztratil míč na domácí polovině Skřehot, Orság šel sám na Zahradníka a jeho střelu z šestnácti metrů vyrazil Zahradník mimo. O další dvě minuty později šel sám po levé straně Adamovský, kličkou obešel Zahradníka, ale zakončil do tyče. Hosté se osmělili v 30. minutě, Koutný prošel po pravé straně, ale jeho průnik zastavila kaluž. Následný centr na Ševčíka domácí odvrátili na roh. V samém závěru hlavičkoval Roman Bartoš nad branku po přímém kopu Uhera.

Polanečtí udělali do druhého poločasu změnu, přišel Mašlanka, který nahradil Kuliga. Místo toho, aby se hosté hnali za vyrovnáním, tak dostali tvrdý direkt. V 47. minutě se nedomluvil Kaluža s Uherem, míč mezi ně propadl a Adamovský poslal domácí do dvoubrankového vedení. V 63. minutě prošel po levé straně Adamovský, poslal míč před branku, k němu se dostal na hranici šestnáctky volný Kyselý a technickou střelou těsně minul levou tyč. V 73. minutě pálil z 20 metrů Miko, branku domácích ale minul. V 76. minutě zahrával Miko přímý kop z pravé strany a zakroutil míč tak perfektně, že skončil v brance domácích. V 85. minutě mohl na druhé straně rozhodnout zápas Kyselý, přímý kop z levé strany skončil na břevnu. Na druhé straně mohli hosté vyrovnat, Skřehot poslal míč na pravou stranu na Ševčíka, jeho prudká střela či centr překvapila domácího brankáře, který míč vyrazil s obtížemi před sebe, ale následnou dorážku Miko do branky nedostal a kopal se roh. V 88. minutě zahrával Miko roh, míč propadl na zadní tyč na volného Mašlanku, který z výhodné pozice pálil do boční sítě.

Branky: 25. Orság, 47. Adamovský – 70. Miko. ŽK: Kundrátek, Krajčovič - Kaluža, Ševčík, Koutný, Andrýsek. Rozhodčí: Kubiena – Tabášek, Matějek. Diváci: 250.

SO Bruntál: Jaška – Žatka, Dohnálek, Češek, Krajčovič – Zatloukal (66. Němec), Kundrátek, Kyselý (89. Šustr), Blažek (79. Barteska) – Orság, Adamovský. Trenér: Antonín Mura.

FK SK Polanka: Zahradník – Uher (68. Bartoš Roman), Andrýsek, Bartoš Roman, Kaluža (52. Drulák) – Kulig (46. Mašlanka), Šindler, Skřehot, Miko, Ševčík – Koutný,. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FC Slavoj Olympia Bruntál - FK SK Polanka zde.