FK SK POLANKA

20-05-2018 17:00

Do brány hostí se postavil osmnáctiletý Dominik Kula. Další změny v sestavě byly zapříčiněny zraněním. Změny na výkonu nebyly moc znát, hned ve 4. minutě pálil zpoza šestnáctky Kaluža, jeho střelu vyrazil Blabla před sebe a dobíhající Mašlanka brankáře nedokázal přehodit. O pět minut zahrozili domácí, po chybě v rozehrávce hostí zakončoval centr hlavou Bednář. Kula jeho pokus vyrazil na roh. O minutu později pálil z 25 metrů Kovář, Kula si s jeho pokusem poradil. Ve 21. minutě se dostal k míči po odraženém přímém kopu Hajník, napálil míč z jedné. Kula opět tento pokus chytil. O dvě minuty později střílel na druhé straně Surovec, míč šel těsně vedle pravé tyče. Ve 33. minutě si obhodil obránce Ševčík, ten zahrál viditelně rukou, ale píšťalka sudího zůstala němá. O dvě minuty později začala akce nákopem Romana Bartoše doleva na nabíhajícího Druláka. Ten i se štěstím prošel přes domácího obránce, přihrál před branku, kde Mašlanka chytře přepustil míč lépe postavenému Ševčíkovi, jehož přesná střela znamenala vedení hostí. V závěru poločasu vyrovnali domácí, po chybě na středu hřiště se do zakončení dostal Střelec a poslal míč kolem vybíhajícího Kuly.

Ve druhém poločasu byli aktivnější domácí a často zatápěli před brankou hostí. Ve 47. minutě šel sám na Kulu Střelec, ten jeho pokus vyrazil. Další šance měli domácí ze standardních situacích, série centrů kapitána Špačka naštěstí brankou neskončila. V 62. minutě pálil z dálky Uher, dorážka střídajícího Kubíka skončila v brance, ale nebyla uznána pro ofsajd. V 67. minutě zahráli domácí nacvičený signál, Špaček poslal míč na Bednáře, ten přihrával na zadní tyč, kde nabíhajícímu Střelci chyběl krok k zakončení. O sedm minut uhodilo na druhé straně, Ševčík prošel mezi domácí obranou a střelou na přední tyč poslal hosty opět do vedení. V 88. minutě zfauloval domácí obránce Uhera v pokutovém území a pískala se penalta. K té se postavil Ševčík a zvýšil na konečných 1:3.

Branky: 43. Střelec – 35., 73. a 87. (pen) Ševčík. ŽK: Plachký – Skřehot, Bartoš. Rozhodčí: Kielar, Čuba, Tomšík. Diváci: 136.

SK Beskyd Frenštát p. R: Blabla – Plachký, Vokáč, Kovář, Vaverka – Hajník, Marek, Špaček, Gillar – Bednář, Střelec. Trenér: Ivo Maruchnič.

FK SK Polanka: Kuča – Gajďok, Andrýsek (46. Bartoš Robin), Bartoš Roman, Drulák – Kaluža, Skřehot, Surovec (77. Planka), Uher – Mašlanka (46. Kubík), Ševčík (88. Řehulka). Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu SK Beskyd Frenštát p. R. - FK SK Polanka.

Komentáře

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

10-11-2018 13:30
10-11-2018 13:30
22-10-2018 16:00

Poslední zápas - dorost

10-11-2018 10:45