27-05-2018 17:00

Statistiky hráčů

Čas Událost QTY

První šance přišla ve 2. minutě před brankou domácích po rohu hostí. Řehulka po souboji se Šustrem neudržel centr, ale hostům se nepodařilo zakončit. Domácí zahrozili o dvě minuty později, Ševčík se řítil z levé strany a před zakončením do něj strčil dobíhající Kundrátek a polanecký šuter skončil na zemi. Píšťalka sudího však k nepochopení domácích fanoušků zůstala němá. Pak převzali opět iniciativu hosté, žádná ze šancí ale brankou neskončila. V 19. minutě vyslal Kaluža Mika, jeho přihrávka před branku našla volného Ševčíka, který z vyložené pozice trestuhodně přestřelil branku. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš!“ se ukázalo o dvě minuty později. Kyselý prošel středem hřiště mezi obránci a střelou na zadní tyč poslal hosty do vedení. Domácí mohli vyrovnat o chvíli později, Skřehot poslal míč na Gajďoka, ten poslal přihrávku před branku, kde z jedné pálil Drulák. Jaška jeho pokus vyrazil na roh. Ve 26. minutě prošel po pravé straně Adamovský, jeho dělovku Řehulka chytil. Ve 31. minutě domácí vyrovnali. Miko vysunul Kalužu, jeho střelu vyrazil na brankové čáře Kundrátek opět ke Kalužovi, od něj míč doputoval k Ševčíkovi, který měl před sebou snadnou práci.

Druhý poločas začal náporem hostí. Trvale se usadili na polovině domácích a těm se nedařilo založit útočnou akci. V 58. minutě začala akce u nákopu Zmíka, Kyselý prodloužil hlavou na volného Adamovského, ten se řítil sám na Řehulku, ale poslal míč doleva na volného Lavroviče, jenž zakončil do odkryté branky a poslal hosty opět do vedení. V 72. minutě poslal míč dopředu Uher, Kaluža přiklepl hlavou na Ševčíka, a ten svítil svou druhou branku v zápase. V 80. minutě mohl Ševčík dovršit hattrick, po špatném odkopu Zmíka zakončil kolenem a jeho pokus postrádal razanci a Jaška jej chytil. O 4 minuty později hosté po sérii hlaviček a nákopů dali třetí branku Adamovským. Ten si zpracoval hlavičku od Andrýska, tělem odstavil Druláka a prostřelil Řehulku.

Branky: 32. a 72. Ševčík – 21. Kyselý, 58. Lavrovič, 84. Adamovský. ŽK: Drulák, Bartoš Roman, Skřehot – Šustr, Lavrovič. Rozhodčí: Lakomý - Pala, Čecháček. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Gajďok, Andrýsek, Bartoš Roman, Drulák – Kaluža, Skřehot, Surovec (70. Mašlanka), Uher –   Ševčík, Miko. Trenér: Martin Repka.

FC Slavoj Olympia Bruntál: Jaška – Kundrátek, Hrabovský, Češek, Zmík – Blažek (77. Zatloukal), Šustr (90. Golias), Orság, Kyselý, Lavrovič - Adamovský. Trenér: Antonín Mura.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Slavoj Olympia Bruntál zde.