FK SK POLANKA

12-08-2018 17:00

Statistiky hráčů

QTY Událost Čas
Martin Skřehot 1 54'
Vojtěch Šustr 1 87'
Čas Událost QTY

První branka zápasu padla ve třetí minutě, Janík nacentroval z levé strany a přes teče Druláka a Bartoše se dostal k Bořučkému, který dostal míč za Řehulkova záda. Polanečtí zahrozili v 16. minutě, přímý kop z levé strany napálil Ševčík do pravé tyče. Ve 24. minutě se dostal po odraženém rohu ke střele Uher, pálil ale nad branku. Hosté zase zahrozili o tři minuty později. Bořucký prošel domácí obranou, ale branka z toho nebyla. O minutu později hlavičkoval Michal Jadrný přímo do Řehulky. V 34. minutě kopal přímý kop Ševčík, Anděl centr podběhnul a od překvapeného Bartoše se odrazil mimo. O dvě minuty později pálil po odraženém rohu Šustr, hostující obránci jeho pokus zblokovali mimo. V samém závěru poločasu po přímém kopu Mika netrefil prostor branky Šustr střelou z jedné.

Polanečtí se ve druhém poločase hnali za vyrovnáním. První příležitost měl po přihrávce Skřehota Ševčík v 51. minutě, pálil do připraveného Anděla. V 63. minutě zahráli domácí přímý kop rychlou rozehrávkou na Mašlanku, ten poslal centr na volného Ševčíka, jehož střela z jedné skončila mimo. O 3 minuty později vybojoval míč Uher, přihrál volnému Ševčíkovi, který opět trefil hostujícího brankáře. V 73. minutě poslal míč za obranu Gajďok na volného Mika, ten udělal kličku brankáři, ale pálil do boční sítě. O dvě minuty později to přihrával Surovec na Ševčíka, a ten opět trefil vybíhajícího Anděla a kopal se roh. Po něm se urodila další šance, kdy Miko prošel po pravé straně, přihrál zpět volnému Šustrovi, jehož střelu zblokovali obránci hostí. V 82. minutě pronikal Ševčík po pravé straně, jeho přihrávku přizvedli obránci na hlavu Uhlíka, ale ten netrefil. V 87. minutě se domácí konečně dočkali. Na roh Ševčíka si vyskočil nejvýše Šustr a zajistil domácím tři body.

Branky: 54. Skřehot, 87. Šustr –3. Bořucký. ŽK: Bořucký, Jadrný. Rozhodčí: Svoboda – Čuba, Vojkovský. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák (46. Surovec), Andrýsek, Bartoš, Gajďok – Uher, Skřehot, Šustr, Miko, Mašlanka (70. Uhlík) – Ševčík (92. Planka). Trenér: Tomáš Černín.

SK Moravan Oldřišov: Anděl – Pfleger, Droppa, Žídek, Jadrný Vojtěch – Fusek, Dřízgevič (84. Bolacký), Jadrný Michal, Moc, Janík – Bořucký.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Moravan Oldřišov zde.

Komentáře