FK SK POLANKA

02-09-2018 16:30

Statistiky hráčů

QTY Událost Čas
Čas Událost QTY
47' 1 Patrik Miko
66' 1 Jakub Ševčík

Do zápasu nemohl pro zranění Roman Bartoš a na jeho místo se posunul Vojtěch Šustr. Polanečtí soupeře v prvních minutách zatlačili a po sérii rohů trefil nejprve Ševčík hlavou mimo, pak o chvíli později Šustrovu hlavičku vytáhl Blabla na roh. V 8. minutě dostal pas za obranu Ševčík, proti vybíhajícímu Blablovi udělal kličku a byl zfaulován. Akci se ale snažil dohrát, ale další ohrožení branky domácích už to neznamenalo. Domácí zahrozili poprvé v 15. minutě, kdy Malý střílel těsně vedle Řehulkovy branky. O 4 minuty později vyrazil Řehulka přímý kop z 20 metrů mimo.  Ve 25. minutě provedli domácí bleskový protiútok, na jehož konci byla Klimparova střela z jedné. Řehulka jeho pokus vyrazil nohou mimo.

V 51. minutě poslal Andrýsek míč na Mašlanku, který jej nacentroval zprava před branku na nabíhajícího Kalužu, ale ten přestřelil branku. O deset minut později zahrozili domácí na druhé straně. Bolcek kopnul roh na vzdálenější tyč, a ten po závaru skončil před brankovou čárou, kde jej uklidil do bezpečí Gajďok. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak v 89. minutě domácí zahráli další z rychlých brejků a střídající Špaček po přihrávce Klimpara prostřelil Řehulku.

Branka: 89. Špaček. ŽK: Bolcek, Jurek, Klimpar – Miko, Ševčík. Rozhodčí: Vidlička – Jurček, Tomšík. Diváci: 160.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Blabla – Pokorný, Bolcek, Žitník, Křivčík – Walder (80. Hajník), Kovář,  Bolcek, Bartoň (90. Mihál Jaroslav ml.), Jurek (71. Špaček) – Klimpar. Trenér: Artur Wojnarovský.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Šustr, Gajďok – Kaluža (76. Uher), Skřehot, Surovec, Miko, Mašlanka (84. Drulák)  – Ševčík. Trenér: Tomáš Černín.

 

 

Komentáře