24-03-2019 15:00

20' 1 Patrik Miko
72' 1 Vojtěch Šustr
87' 1 Roman Bartoš

První šanci zápasu měli domácí. Ve 3. minutě zahrál přímý kop Dřizgevič na hlavu Bořuckého. Jeho pokus vyrazil Řehulka na roh. O chvíli později se už domácí radovali. Bořucký prošel přes obranu hostů a střelou na zadní překonal Řehulku. Polanečtí vyrovnali hned z první šance. Po odraženém rohu, přihrál Skřehot na Mika a ten krásnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Ve 30. minutě to zkoušel na druhé straně Dřizgevič z přímého kopu. Jeho pokus ale mířil vedle. Ve 34. minutě přihrál Skřehot střídajícímu Ševčíkovi, ten v šestnácte se zbavil obránce a jeho tvrdou střelu vyrazil Kubný mimo. O dvě minuty později zahrál přímý kop Koutný na hlavičku Gajďoka. Ten mířil na zadní tyč ale vedle. Ke konci poločasu měl ještě velkou šanci Moc, Řehulka ale jeho pokus vyrazil.

V 52. minutě prošel po levé straně Bořucký, zakončením na zadní tyč ale minul. V 59. minutě se domácí opět radovali. V pokutovém území se uvolnil Dřizgevič a prostřelil Řehulku. Hosté mohli vyrovnat v 66. minutě po akci Taliána a centru Bartoše zakončoval Ševčík. Kubný jeho pokus vyrazil na roh. V 71. minutě po zakončení Uhera zahrál domácí obránce rukou a sudí Slaný nařídil penaltu. K té se postavil Šustr a srovnal na 2:2. O pět minut později pálil z 20 metrů Pfleger. Řehulka jeho dělovku vyrazil konečky prstů na roh. O další minutu později centroval Drulák, Gajďok pálil z hranice šestnáctky, Kubný jeho pokus vyrazil před sebe a po velkém závaru zakončoval Ševčík střelou nad. V 87. minutě hosté otočili zápas na svou stranu. Akce začala vyhozením Řehulky, přes Ševčíka, Taliána a ztrátě Dřizgeviče se míč dostal k Bartošovi, který z 16 metrů mířil přesně k levé tyči domácí branky.

Branky: 7. Bořucký, 58. Dřizgevič – 20. Miko, 72. Šustr (z pen.), 87. Bartoš. ŽK: Bořucký, Moc, Pfleger. Rozhodčí: Slaný – Kielar, Vojkovský. Diváci: 130.

TJ Moravan Oldřišov: Kubný – Pfleger, Droppa, Žídek, Jadrný Vojtěch – Teichmann, Moc, Dřizgevič, Jadrný Michal (85. Bolacký), Janík (78. Samek) – Bořucký. Trenér: Roman Bořucký.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral (71. Drulák), Gajďok – Skřehot, Miko (28. Ševčík), Šustr, Talián, Uher (89. Surovec) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu SK Moravan Oldřišov - FK SK Polanka zde.