08-04-2018 15:30

Tomáš Gajďok 1 49'
Daniel Uher 1 67'
Čas Událost QTY

Polanečtí měli první šanci ve 2. minutě, po faulu na Gajďoka zahrával přímý kop Ševčík, ale trefil branku těsně mimo. Hosté zahrozili v deváté minutě, po chybě v rozehrávce domácích prošel Walder před šestnáctku, nahrál volnému Markovi Váňovi, jehož tečovanou střelu Řehulka chytil. O minutu později šel sám na Řehulku Baran, jeho pokus Řehulka vyrazil. Ve 29. minutě potrestali hosté další chybu v rozehrávce domácích a Marek Váňa přesnou střelou zpoza šestnáctky otevřel skóre utkání. V 38. minutě už to bylo 0:2, průnik hostů po levé straně mezi domácími obránci zakončil Walder.

Do druhého poločasu udělali Polanečtí změnu, Robin Bartoš střídal Surovce a postavil se na stopera, jmenovec Roman šel pak do útoku. V 60. minutě po přímém kopu Mika zakončoval Roman Bartoš hlavou nad. O tři minuty později zahrál roh na krátko Ševčík s Mašlankou, první jmenovaný poslal centr před brankou hostů na volného Gajďoka, který z malého vápna trefil hlavou Preisnera. Pravidlo: „Nedáš, dostaneš!“ se ukázalo hned o minutu později. Martin Váňa kopal přímý kop a zvýšil na 0:3. V 71. minutě pak musel být vystřídán Uher, kdy po souboji utržil krvavé zranění v obličeji. Martin Váňa pak do konce zápasu dovršil hattrick, kdy zakončoval brejkové situace hostí. Mohl vsítit i čtvrtou branku, ale Řehulka mu jeden pokus vyrazil na roh. Polanečtí po nepřesvědčivém výkonu tak prohráli 1:5.

Branky: 67. Uher - 30. Váňa Marek, 39. Walder, 65., 75. a 80. Váňa Martin. ŽK: Bartoš Roman, Gajďok – Baran, Řehák. Rozhodčí: Vidlička – Čecháček, Boráň. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher (71. Kubík), Bartoš Roman, Andrýsek, Drulák (58. Uhlík) – Surovec (46. Bartoš Robin), Skřehot, Miko, Ševčík – Mašlanka, Gajďok.

SK Beskyd Čeladná: Preisner – Kublák, Farský, Taraba, Čáp – Walder, Řehák (76. Eltner), Váňa Marek (86. Kosňovský), Dušík, Váňa Martin – Baran. Trenér: Petr Samec.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Čeladná zde.