FK SK POLANKA

09-09-2018 16:00

Statistiky hráčů

Daniel Koutný 36'    
Daniel Uher 59'    
Nikola Andrýsek 88'    

První šanci zápasu měli hosté. Po přímém kopu hlavičkoval na branku Jiřičný. Řehulka ale jeho pokus chytil. Domácí se osmělili až v 28. minutě. Přímý kop Mika, nadzvedl Gajďok hlavou, ale Zifčák míč chytil. Ve 32. minutě založil akci Skřehot, přes Mika a Koutného se dostal míč do šestnáctky, kde si jej nešťastně srazil do vlastní branky Dvořák. O tři minuty později prostrčil v šestnáctce balón Mašlanka na Koutného a ten špičkou kopačky těsně netrefil.

Ve druhém poločase se hrál pro diváka atraktivnější fotbal než v tom prvním. V 54. minutě prošel Daříček půlkou hřiště a na poslední chvíli jej zablokovali Andrýsek s Mašlankou a kopal se roh. Z něj pak hlavou vyrovnal Mohyla. V 59. kopal roh Miko, na míč si vyskočil Gajďok a poslal jej na vzdálenější tyč, kde jej na poslední chvíli vykopli obránci mimo. O pět minut později opět po rohu Mika zakončoval hlavou nekrytý Andrýsek. Bohužel po domácí netrefil branku. V 79. minutě šel sám na Zifčáka Ševčík, ten ale jeho pokus vyrazil na roh. Další šance domácích následovaly později, ale se stejným výsledkem. Přímý kop Mika a zakončení Gajďoka vyrazil výborným zákrokem Zifčák na roh. Další průnik Ševčíka dopadl stejně jako ten první. V závěru zápasu poslal Skřehot dloubák na nabíhajícího Mika, ale tomu radost překazil vybíhající Zifčák. V 89. minutě zahrávali hosté přímý kop a dostali míč do sítě, zakončení ale předcházel odmávaný ofsajd. V samém závěru pálil zpoza šestnáctky Surovec do břevna.

Branka: 32. vlastní Dvořák – 54. Mohyla. ŽK: Koutný, Uher, Andrýsek – Mohyla, Daříček, Čanecký, Dvořák. Rozhodčí: Vojkovský – Viščor, Ham. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher (61. Kaluža), Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Mašlanka (74. Surovec), Skřehot, Šustr, Miko, Ševčík – Koutný. Trenér: Tomáš Černín.

TJ Břidličná: Zifčák – Dvořák, Furčak, Čanecký, Daříček – Šulák, Ondra, Jiřičný (83. Hoffmann), Cudrák (88. Minich) – Mohyla (74. Simichanidis), Sklenařík (85. Pella). Trenér: Roman Štůrala.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - TJ Břidličná zde.

Komentáře