FK SK POLANKA

05-05-2019 16:30

Statistiky hráčů

QTY Událost Čas
Nikola Andrýsek 1 15'
Roman Bartoš 1 20'
Kryštof Surovec 1 51'
Roman Bartoš 1 86'
Čas Událost QTY

Domácí museli ještě před zápasem udělat změnu. Zraněného Mika nahradil v základní sestavě Surovec. Hned ve druhé minutě mohl skórovat Bartoš, hlavičkou trefil břevno. V 6. minutě zfauloval Skřehota Šmíd a kopala se penalta. K ní se postavil sám postižený, ale zradil jej terén, ukopl krtka a překopl branku. Ve 20. minutě daroval domácím branku Muczka. Po nedorozumění s Bluchou se míč dostal k Uherovi a ten jej přihrál před branku úplně volnému Bartošovi, pro nějž už to byla snadná práce.  

V 51. minutě špatně rozehrál Blucha, míč mu vzal Kaluža, přihrál doleva na nabíhajícího Surovce, jehož první střelu vyrazil Muczka na tyčku. Od ní se míč odrazil zpět k Surovcovi a ten napodruhé už nezaváhal. O dvě minuty později dostal výborný míč od Vybírala Uher, řítil se před branku a jeho střelu na přední tyč vyrazil Muczka na roh. V 58. minutě vyslal Bartoš míč doleva na nabíhajícího Kaluži, ten prošel do šestnáctky, vrátil míč před branku Uherovi, jemuž v zakončení zabránil včas výběhem Muczka. Hosté snížili v 61. minutě Mrázkem, který zužitkoval míč za domácí obranu a prostřelil Řehulku. O 4 minuty později hlavičkoval po rohu těsně vedle Minařík. V 86. minutě obral Bartoš o míč Minaříka a chytrým lobem vsítil svou druhou branku v zápase. V závěru zápasu měl šanci ještě Šindler, jeho střela zpoza šestnáctky skončila na Muzckovi.

Branky: 20. a 86. Bartoš, 51. Surovec – 61. Mrázek. ŽK: Andrýsek – Šmíd, Malík. Rozhodčí: Čuba – Švec, Futerko. Diváci: 70.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný (88. Kubík), Andrýsek, Vybíral, Gajďok (81. Drulák) – Uher (62. Šindler), Skřehot, Surovec, Talián, Kaluža – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

SPORT – CLUB Pustá Polom: Muczka – Šmíd, Kuděla, Potůček (54. Malík), Blucha – Vítek, Švábík, Frank, Matejček (46. Minařík Marek), Rodek - Mrázek. Trenér: Petr Souček.

 

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SPORT - CLUB Pustá Polom zde.

Komentáře