FK SK POLANKA

07-04-2019 15:30

Statistiky hráčů

    17' Erik Talián
    43' Vojtěch Šustr
    61' Roman Bartoš

První šanci zápasu měli domácí ve 4. minutě. Přímý kop zakončoval hlavou Mrukvia. Řehulka jeho pokus vyrazil na roh. Hosté zahrozili o šest minut později. Na roh z pravé strany vyskočil nejvýše Šustr a trefil levou tyč domácí branky. Za další tři minuty vrátil míč před branku Skřehot, Andrýsek z jedné pak napálil břevno. V 16. minutě přenesl míč Skřehot z levé strany k pravému rohu šestnáctky na volného Taliána a jeho bodlo vyrazil Řeháček na roh. Z něj pak hosté konečně udeřili. Po rozehrání na krátko nacentroval Skřehot míč na zadní tyč na volného Taliána, který hlavičkou otevřel skóre utkání. Ve 21. minutě pak Skřehot z přímého kopu trefil břevno domácí branky. Hosté vyrovnali po rohu v 32. minutě. Na něj si nejprve vyskočil Mrukvia, Řehulka jeho hlavičku reflexivně vyrazil, ale Havlíček míč pohodlně uklidil do sítě. V 36. minutě našel Uher Bartoše, jeho střelu ještě stihl zblokovat domácí obránce. Na druhé straně pak o chvíli později ukopl na poslední chvíli Drulák šanci domácích do bezpečí. V závěru poločasu pak mohl vstřelit branku Ševčík, kdy se dostal k tečované střele Taliána. Řeháček jeho pokus chytil.

V 56. minutě zaváhala obrana Polaneckých a Mrukvia se dostal před vybíhajícího Řehulku. Jeho pokus o lob skončil na levé tyči! O tři minuty později trefil podobné místo na druhé straně Ševčík po akci Taliána a Uhera. V 61. minutě se už hosté dočkali. Gajďok vybojoval míč na levé straně a poslal jej do vápna, kde Bartoš hlavičkou rozesmutnil domácí fanoušky. O tři minuty později pak mohl zvýšit Talián. Jeho hlavička po rohu ale skončila mimo. Domácí pak dvakrát zahrozili po centrech Hrubého z pravé strany, Polanecká obrana si i se štěstím se snahou domácích poradila. V 70. minutě pak musel po druhé žluté předčasně pod sprchy domácí Burian a ztížil tím snahu domácích o vyrovnání.

Branky: 32. Havlíček – 17. Talián, 61. Bartoš. ŽK: Houdek, Burian, Pokorný – Šustr. ČK: 70. Burian. Rozhodčí: Šafrán – Šujan, Dedek. Diváci: 295.

FK Krnov: Řeháček – Pokorný (81. Čevela), Houdek, Ostrák, Šimčík – Hrubý, Burian, Strýček (66. Carbol), Tümmler, Mrukvia (86. Rys) – Havlíček. Trenér: Gustav Santarius.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný (26. Drulák), Andrýsek, Šustr, Gajďok – Uher (59. Šindler), Skřehot, Talián, Kaluža (80. Surovec) – Bartoš, Ševčík (88. Kubík). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu FK Krnov - FK SK Polanka zde.

Komentáře