FK SK POLANKA

14-04-2019 16:00

Statistiky hráčů

QTY Událost Čas
Vojtěch Šustr 1 20'
Tomáš Gajďok 1 21'
Jan Vybíral 1 81'
Nikola Andrýsek 1 87'
Jan Vybíral 1 90'
Čas Událost QTY

První šanci zápasu měli domácí ve 4. minutě. Po odraženém rohu se míč dostal ke Skřehotovi, který dělovkou trefil břevno. Hosté zahrozili o 3 minuty později. Klimpar dostal míč za obranu a z úhlu střílel na Řehulku, který jeho pokus vyrazil. Ve 33. minutě zahrozil z pravé strany Walder, jeho střelu/centr vyrazil Řehulka na roh. O tři minuty později centroval Kaluža na Skřehota a jeho pokus z jedné skončil nad brankou. V závěru poločasu pálil z 25 metrů Malý z přímého kopu k levé tyči. Řehulka míč vyrazil mimo.

V 53. minutě zahrával Šustr přímý kop na polovině doleva na volného Skřehota, ten zatáhl míč a nacentroval před branku, kde čerstvě střídající Ševčík nedokázal usměrnit míč do sítě. O dvě minuty později centroval před branku Andrýsek, Bartošova střela z jedné skončila mimo. V 76. minutě zahrával Skřehot přímý kop k odraženému míči se dostal Gajďok, a jeho střelu vyrazil Žitník na roh. dostal Šustr a v dobré pozici pálil nad branku. Ten zahrál Miko, na zadní tyč jej před branku vrátil Bartoš a od obránce hostí zase ke Gajďokovi, který z jedné napálil míč nad branku. O chvíli později pak na druhé straně zakončoval v pádu Walder střelou do tyče! V závěru zápasu se pak musel poroučet po druhé žluté Vybíral. Na změně stavu to však vliv už nemělo a souboj prvních dvou týmu Krajského přeboru skončil bez branek.

Branky: Bez branek. ŽK: Gajďok, Šustr, Andrýsek, Vybíral – Malý. ČK: Rozhodčí: Švec – Čuba, Picmaus. Diváci: 295.

FK SK Polanka: Řehulka – Koutný, Andrýsek, Vybíral, Gajďok – Skřehot, Šustr, Miko, Talián, Kaluža (53. Ševčík) – Bartoš. Trenér: Tomáš Černín.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Šimara – Farský, Žitník, Bolcek, Vaverka (46. Pokorný) – Walder, Malý, Kovář, Špaček, Renta (61. Bartoň) – Klimpar. Trenér: Artur Wojnarovský.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Frenštát p. R. zde.

Komentáře