Program týmu

Pátek - Trénink od 15:15 do 16:30

Zápasy:

Pondělí 23.4. od 16:30  utkání s Třebovicemi

V pondělí proběhne další domácí utkání mladší přípravky. Sraz v 15:45 v areálu FK SK Polanka.

Nominace: Kotala, Břeska, Ujfaluši, Geleta, Gašperák, Planka, Vozník, Šolc, Kristofory, Krejčí.

Středa 25.4. od 16:00  doprovod hráčů Vítkovic v mistrovském utkání 2. ligy proti Českým Budějovicím.

Mladší přípravka se zúčastní jako doprovod hráčů u druholigového utkání MFK Vítkovic proti Českým Budějovicím. O poločase odehrají mezi sebou krátké utkání. Jeden rodič má vstup zdarma. Sraz v 16:00 před městským stadionem Vítkovic.

Nominace: Kotala, Břeska, Ujfaluši, Geleta, Gašperák, Planka, Vozník, Šolc, Kristofory, Krejčí, Michalík, Sieja, Parchanski.

Pátek 27.4. od 16:00  přátelské utkání ročníku 2010 s Klimkovicemi.

V pátek proběhne druhé přátelské utkání ročníku 2010 s Klimkovicemi. Sraz v 15:30 v areálu fotbalového klubu Klimkovice.

Nominace: Kotala, Vozník, Šolc, Kristofory, Sieja, Parchanski, Krejčí, Michalík, Barč

- LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ  2018

- TERMÍN: 11.8. - 17.8.

- MÍSTO: VEŘOVICE

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. NEBO OSOBNĚ NA TRÉNINKU U TRENÉRA fILIPA. PŘIHLÁŠKU A DALŠÍ INFORMACE POŠLU NA EMAIL. KLUCI DOSTALI NA TRÉNINKU LETÁČEK S BLIŽŠÍMI INFORMACEMI!!!

Skupina Fk Sk Polanka U9 na facebooku stále funguje. Po vyhledání požádejte o členství.

Byla spuštěna nová trenérská online licence Grassroots leader. Více informací naleznete na odkaze stansetrenerem.fotbal.cz Doporučuji všem rodičům nahlédnout a tento kurz absolvovat. Možná více pochopíte problematiku trénování mládeže.

Diskuze a další informace získáte po rozkliknutí loga Facebooku.