FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:00  Oldřišov - Polanka 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Hlubina "B"

Dorost: Sobota od 10:30 Polanka - Světlá hora

Mladší žáci: Sobota od 8:00 Turnaj Fencor Hlubina CUP

Starší žáci: Neděle od 9:00 Turnaj Fencor Hlubina CUP

Starší přípravka: Sobota od 8:00 Turnaj Den s Baníčky - ročník 2008 (Sareza)

Starší přípravka: Sobota od 8:00 Turnaj Den s Baníčky - ročník 2009 (Čapkárna)

Mladší žáci stříbrní v OZL 2019

Mladší žáci U13 pod vedením trenéra Filipa Kristofory, obsadili stříbrnou příčku v Ostravské zimní lize 2019. Skupinu B ovládli a ve finále podlehli Petřkovicím 4:6. Nejlepším střelcem skupiny B OZL by Daniel Dluhoš s 16 vstřelenými brankami.

Poděkování patří nejen klukům, ale i rodičům, za obětavost, protože 5 sobot za sebou fandili a podporovali naše fotbalové naděje.

Výsledky 30. kola KP mužů

Český Těšín - Polanka 0:3
Více >>   Hlasování Foto
Stará Bělá - Šenov 4:3
Bílovec - Čeladná 1:1
Dolní Datyně - Frenštát p. R. 0:4
Petrovice - Hlubina 4:1
Háj ve Slezsku - Brušperk 1:2
Oldřišov - Břidličná 1:1
Pustá Polom - Krnov 1:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 15:00  Český Těšín - Polanka  (UT Frýdecká)

Starší žáci: Sobota od 10:30 (zimní liga) Polanka - Slovan Ostrava (UT Hlubina)

Mladší žáci: Sobota od 14:30 (zimní liga) Polanka - Petřkovice (UT Krásnoarmějců), souboj o vítězství v zimní lize

Změny v kádrech

Muži "A": příchod: Erik Talián (Rakousko), odchody: David Mašlanka (Krásné Pole), Mario Kusyn (Heřmanice)

Muži "B": Novým trenérem "B"- týmu je Filip Kristofory

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 12:00  Polanka - Klimkovice (UT Bílovec)

Starší žáci: Sobota od 9:00 (zimní liga) Polanka - Hlubina (UT Krásnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 12:30 (zimní liga) Polanka - Vřesina (Hala Trojhalí Karolína)

Přípravné utkání dorostu

Dorost již absolvoval tři přípravná utkání na umělých površích s těmito výsledky:

Studénka - FK SK Polanka       3:7

Staré Město u FM - FK SK Polanka    8:5

Dobrá u FM - FK SK Polanka    2:7

 

Víkendový program

Muži "A": Středa od 17:30  Hlučín - Polanka (UT Hlučín)

Muži "A": Sobota od 10:15  Nový Jičín - Polanka (UT Nový Jičín)

Muži "B": Sobota od 18:15 (zimní liga) Polanka "B" - Hrabová (UT Vratimov)

Starší žáci: Neděle od 12:00 (zimní liga) Polanka - Třebovice (UT Krásnoarmějců)

Mladší přípravka: Sobota od 14:00 do 18:00 Halový turnaj ročníku 2010 v Polance

Krajský přebor muži

Postavení Týmy Body
1 Frenštát p.R. 41
2 Polanka "A" 36
3 Břidličná 35
4 Čeladná 31
5 Petrovice 30
6 Brušperk 30
7 Bílovec 28
8 Český Těšín 27
9 Háj ve Slezsku 24
10 Pustá Polom 21
11 Hlubina 21
12 Oldřišov 19
13 Dolní Datyně 14
14 Krnov 13
15 Šenov 10
16 Stará Bělá 10

Poslední zápasy - muži

23-03-2019 15:00
22-10-2018 16:00

Poslední zápas - dorost

23-03-2019 10:30

Příští zápasy - muži

24-03-2019 15:00
31-03-2019 10:30
08-04-2019 17:00

Příští zápas - dorost

30-03-2019 13:15
08-04-2019 17:00