FK SK POLANKA

Do Třince autobusem

Tuto neděli 15.9. hraje naše "A" mužstvo s Třincem "B" od 10:15. Odjezd autobusu pro fanoušky a hráče je v 7:30 z hřiště FK SK.

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Třinec "B" - Polanka

Muži "B" Sobota od 16:00  Polanka "B" - Koblov

Veteráni: Pondělí od 17:00  Pustkovec - Polanka

Dorost: Sobota od 10:00  Polanka - Ludgeřovice

Starší žáci: Sobota od 9:00 Stará Bělá - Polanka

Mladší žáci: Sobota od 10:45 Stará Bělá - Polanka

Starší přípravka: Úterý od 16:30 Hlučín - Polanka 

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00 Vítkovice - Polanka

Výsledky 6. kola Divize, sk. "F"

Polanka - Frýdlant n. O. 1:1
Více >>     Foto
Opava "B" - Třinec "B" 4:1
Bohumín - Nový Jičín 3:3
Havířov - Rýmařov 1:4
Karviná "B" - Val. Meziříčí 1:1
Frenštát p. R. - Heřmanice 2:0
Bruntál - Dětmarovice 3:2

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Polanka - Frýdlant

Muži "B" Neděle od 10:30  Vratimov "B" - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 17:00  Ostrava Oldies - Polanka

Dorost: Sobota od 10:45  Světlá Hora - Polanka

Starší žáci: Sobota od 10:30 Polanka - Frýdlant

Mladší žáci: Sobota od 9:00 Polanka - Frýdlant

Mladší přípravka: Středa od 17:00 Polanka - Petřkovice

Program

Starší žáci: Středa od 17:00 Fryčovice - Polanka

Mladší žáci: Středa od 15:30 Fryčovice - Polanka

Výsledky 5. kola Divize, sk. "F"

Opava "B" - Polanka 4:0
Více >>     Foto
Heřmanice - Bohumín 0:3
Nový Jičín - Bruntál 1:0
Valašské Meziříčí - Frenštát p. R. 3:1
Rýmařov - Frýdlant n. O. 4:1
Třinec "B" - Karviná "B" 2:2
Dětmarovice - Havířov 7:2

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Opava "B" - Polanka

Muži "B" Sobota od 16:30  Polanka "B" - Vřesina "B"

Dorost: Sobota od 10:00  Polanka - Vřesina

Starší žáci: Neděle od 14:00 Ostrava Jih - Polanka

Mladší žáci: Neděle od 12:30 Ostrava Jih - Polanka

Výsledky

Muži "A": Polanka - Rýmařov  0:4

Muži "B" Velká Polom - Polanka "B"  4:1

Dorost: Velká Polom - Polanka  2:5

Výsledky 4. kola Divize, sk. "F"

Polanka - Rýmařov 0:4
Více >>     Foto
Frýdlant n. O. - Dětmarovice 1:1
Bohumín - Valašské Meziříčí 1:2
Havířov - Nový Jičín 1:0
Karviná "B" - Opava "B" 7:0
Frenštát p. R. - Třinec "B" 2:1
Bruntál - Heřmanice 0:1

 

Poslední zápasy - muži

03-11-2019 14:00
09-11-2019 13:30

Příští zápasy - muži

21-03-2020 15:00

Příští zápas - žáci

28-03-2020 10:30
28-03-2020 09:00