FK SK POLANKA

Výsledky 25. kola KP mužů

S Šenovem se dělily body.

Polanka - Šenov 1:1
Více >>   Hlasování Foto
Heřmanice - Dětmarovice 2:1
Český Těšín - Frenštát p. R. 4:0
Břidličná - Orlová 5:2
Krnov - Bohumín 0:1
Kobeřice - Háj ve Slezsku 2:1
Čeladná - Bruntál 2:1
Vendryně - Bílovec 2:2

Víkendový program

Muži "A": Neděle 16:30 mistrovské utkání Polanka - Šenov

Muži "B": Sobota 16:30 mistrovské utkání Rychvald - Polanka "B"

Dorost: Neděle 11:00 mistrovské utkání Rýmařov - Polanka

Mladší žáci: Sobota 10:00 mistrovské utkání Řepiště - Polanka

Mladší žáci: Pondělí 16:30 mistrovské utkání Polanka - Václavovice

Starší přípravka: Pátek 16:30 mistrovské utkání Rychvald - Polanka

Starší přípravka: Úterý 17:00 mistrovské utkání Polanka - Hlubina

Mladší přípravka: Úterý 17:00 mistrovské utkání Polanka - Vřesina

Veteráni: Pátek 17:00 mistrovské utkání Hrabová - Polanka

Žáci slaví první jarní výhru

Po dvou remízách a jedné prohře se mladší žáci dočkali první jarní výhry, když včera porazili TJ Sokol Hrabovou 4:2 (branky 2x Šindelka, Geleta, Novotný). V podzimní části s tímto celkem prohráli 5:0.

Výsledky 24. kola KP mužů

Neproměněné šance znamenaly prohru.

Orlová - Polanka 3:2
Více >>   Hlasování  
Vendryně - Čeladná 3:1
Dětmarovice - Český Těšín 1:3
Háj ve Slezsku - Břidličná 4:3
Šenov - Heřmanice 3:4
Frenštát p. R. - Krnov 0:1 
Bílovec - Bohumín 0:1 
Bruntál - Kobeřice 3:2 

Odložení utkání dorostu

Po dohodě se soupeřem byl dnes odložen na pátek 26.5. od 16,30 hodin zápas dorostu s Horním Benešovem.

Víkendový program

Muži "A": Sobota 16:30 mistrovské utkání Orlová - Polanka

Muži "B": Sobota 15:00 mistrovské utkání Polanka "B" - Vřesina"B"

Dorost: Sobota 12:15 mistrovské utkání Polanka - Horní Benešov

Dorost: Středa 17:00 mistrovské utkání Klimkovice - Polanka

Mladší žáci: Středa 16:30 mistrovské utkání Polanka - Hrabová

Starší přípravka: Středa 17:00 mistrovské utkání Hrabová - Polanka

Mladší přípravka: Úterý 16:30 mistrovské utkání Třebovice - Polanka

Výsledky 23. kola KP mužů

Tři body putují do Háje.

Polanka - Háj ve Slezsku 1:2
Více >>   Hlasování Foto
Heřmanice - Orlová 2:0
Český Těšín - Šenov 1:4
Bohumín - Frenštát p. R. 4:0
Krnov - Dětmarovice 1:0
Kobeřice - Vendryně 2:1
Čeladná - Bílovec 1:4
Břidličná - Bruntál 31.5.17

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

23-09-2018 16:00
22-09-2018 15:00
5:4
10-09-2018 17:00

Poslední zápas - dorost

22-09-2018 11:15

Příští zápasy - muži

30-09-2018 15:30
29-09-2018 16:00
17-09-2018 17:00

Příští zápas - dorost

30-09-2018 13:15

Příští zápas - žáci

29-09-2018 10:00
26-09-2018 16:30