FK SK POLANKA

Vítej zlatý hattricku

Mladší přípravka po dvou vítězstvích na turnajích v Bruntále a Hlučíně (halové turnaje), vyhrála i první letošní venkovní turnaj v Markvartovicích. Ve velmi silné konkurenci vyhráli pět ze šesti zápasů a připsali si na své konto 15 bodů, což jim k vítězství bohatě stačilo. Jediné klopýtnutí přišlo s dobře hrajícími Třebovicemi, a to v poměru 1:3. Ostatní zápasy kluci zvládli a vybojovali krom poháru, medailí a šampusu i vstupenku na minigolf do Lhotky u Ostravy, takže se už určitě těší na teambuilding v rámci tréninku.
Zápasy FK SK:

FK SK - MFK Havířov 2:1

FK SK - Ostrava-Jih zelená 2:0

FK SK - Třebovice 1:3

FK SK - Vítkovice U8 4:2

FK SK - Nový Jičín U8 4:0

FK SK - Ostrava-Jih černá 3:0

 

Sestava: Kristofory M., Krejčí, Juráček, Mikeska, Gembal, Hruška, Kožušník, Hartoš a Kristofory D.

Trenéři: Krejčí, Lavický, Hruška, Kristofory F., Kristofory L., Kožušník, Gembal.

 

Další turnaj má mladší přípravka naplánován na sobotu 15.4., kdy bude na Šoupalce podporovat turnaj "Pro Deniska" na léčbu kmenových buněk.

Víkendový program

Muži "A": Sobota 15:30 mistrovské utkání Čeladná - Polanka

Muži "B": Sobota 15:00 mistrovské utkání Polanka "B" - Michálkovice

Dorost: Sobota 12:15 mistrovské utkání Polanka - Dolní Benešov

Veteráni: Pondělí 16:00 mistrovské utkání Polanka - Třebovice

Starší přípravka: Úterý 18:00 mistrovské utkání Polanka B - Třebovice

Starší přípravka: Středa 17:00 mistrovské utkání Polanka A - Svinov

Mladší přípravka: Úterý 17:00 mistrovské utkání Baník Ostrava - Polanka

Mladší přípravka: Středa 17:00 přátelské utkání Polanka - Svinov

 

Mezistátní zápas Vítkovic na našem hřišti

V úterý 11.4.2017 od 16:00 se uskuteční přátelský zápas mezi MFK Vítkovice a prvoligovým lotyšským celkem Babite Riga. Vstupné zdarma.

Srdečně zveme všechny fanoušky fotbalu.

Žáci v prvním mistrovském utkání remizovali

Dnes mladší žáci odehráli první mistrovské utkání na půdě TJ Sokolu Pustkovce, kde po sympatickém výkonu a řadě neproměněných šancí pouze remizovali 1:1, kdy jedinou branku Polanky vsítil Jan Šindelka.

Sestava: Kubala - Silber, Novotný, Baron - Geleta, Mitura, Gluc, Hajduk - Šindelka, Zeman.

Výsledky 19. kola KP mužů

I druhý domácí zápas skončil prohrou

Polanka - Kobeřice 1:2 
Více >>   Hlasování Foto
Heřmanice - Čeladná 0:0
Břidličná - Bílovec 0:1
Český Těšín - Vendryně 2:2
Dětmarovice - Šenov 1:2
Krnov - Bruntál 2:2 
Frenštát p. R. - Orlová 0:5 
Bohumín - Háj ve Slezsku 1:0 

Víkendový program

Muži "A": Neděle 15:30 mistrovské utkání Polanka - Kobeřice

Muži "B": Sobota 15:30 mistrovské utkání Krásné Pole - Polanka "B" 

Dorost: Neděle 12:30 mistrovské utkání Vítkov - Polanka

Mladší žáci: Pondělí 16:00 mistrovské utkání Pustkovec - Polanka

Mladší přípravka: Úterý 17:00 mistrovské utkání Polanka - Hlučín

Výsledky 18. kola KP mužů

První jarní výhra

Břidličná - Polanka 1:3 
Více >>   Hlasování Foto
Dětmarovice - Orlová 4:1
Háj ve Slezsku - Frenštát p. R. 3:1
Vendryně - Krnov 1:2
Kobeřice - Heřmanice 1:0
Čeladná - Český Těšín 2:0
Bruntál - Bohumín 1:2
Bílovec - Šenov 3:1

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

23-09-2018 16:00
22-09-2018 15:00
5:4
10-09-2018 17:00

Poslední zápas - dorost

22-09-2018 11:15

Příští zápasy - muži

30-09-2018 15:30
29-09-2018 16:00
17-09-2018 17:00

Příští zápas - dorost

30-09-2018 13:15

Příští zápas - žáci

29-09-2018 10:00
24-09-2018 17:00