FK SK POLANKA

Mladší žáci stříbrní v OZL 2019

Mladší žáci U13 pod vedením trenéra Filipa Kristofory, obsadili stříbrnou příčku v Ostravské zimní lize 2019. Skupinu B ovládli a ve finále podlehli Petřkovicím 4:6. Nejlepším střelcem skupiny B OZL by Daniel Dluhoš s 16 vstřelenými brankami.

Poděkování patří nejen klukům, ale i rodičům, za obětavost, protože 5 sobot za sebou fandili a podporovali naše fotbalové naděje.

Výsledky 30. kola KP mužů

Český Těšín - Polanka 0:3
Více >>   Hlasování Foto
Stará Bělá - Šenov 4:3
Bílovec - Čeladná 1:1
Dolní Datyně - Frenštát p. R. 0:4
Petrovice - Hlubina 4:1
Háj ve Slezsku - Brušperk 1:2
Oldřišov - Břidličná 1:1
Pustá Polom - Krnov 1:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 15:00  Český Těšín - Polanka  (UT Frýdecká)

Starší žáci: Sobota od 10:30 (zimní liga) Polanka - Slovan Ostrava (UT Hlubina)

Mladší žáci: Sobota od 14:30 (zimní liga) Polanka - Petřkovice (UT Krásnoarmějců), souboj o vítězství v zimní lize

Změny v kádrech

Muži "A": příchod: Erik Talián (Rakousko), odchody: David Mašlanka (Krásné Pole), Mario Kusyn (Heřmanice)

Muži "B": Novým trenérem "B"- týmu je Filip Kristofory

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 12:00  Polanka - Klimkovice (UT Bílovec)

Starší žáci: Sobota od 9:00 (zimní liga) Polanka - Hlubina (UT Krásnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 12:30 (zimní liga) Polanka - Vřesina (Hala Trojhalí Karolína)

Přípravné utkání dorostu

Dorost již absolvoval tři přípravná utkání na umělých površích s těmito výsledky:

Studénka - FK SK Polanka       3:7

Staré Město u FM - FK SK Polanka    8:5

Dobrá u FM - FK SK Polanka    2:7

 

Víkendový program

Muži "A": Středa od 17:30  Hlučín - Polanka (UT Hlučín)

Muži "A": Sobota od 10:15  Nový Jičín - Polanka (UT Nový Jičín)

Muži "B": Sobota od 18:15 (zimní liga) Polanka "B" - Hrabová (UT Vratimov)

Starší žáci: Neděle od 12:00 (zimní liga) Polanka - Třebovice (UT Krásnoarmějců)

Mladší přípravka: Sobota od 14:00 do 18:00 Halový turnaj ročníku 2010 v Polance

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 14:30 Polanka - Heřmanice (UT MFK Vítkovice)

Muži "B": Sobota od 17:15 (zimní liga) Polanka "B" - Klimkovice "B" (UT Hlubina)

Starší žáci: Sobota od 12:00 (zimní liga) Polanka - Stará bělá (UT Krásnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 12:30 (zimní liga) Polanka - Stará Bělá "A" (Hala Trojhalí Karolína)

Mladší přípravka: Neděle od 10:00 přátelské urkání ročníku 2011 (ZŠ Klegova)

Krajský přebor muži

Postavení Týmy Body
1 Frenštát p.R. 61
2 Polanka "A" 56
3 Břidličná 49
4 Bílovec 44
5 Háj ve Slezsku 42
6 Brušperk 41
7 Český Těšín 40
8 Čeladná 39
9 Petrovice 37
10 Oldřišov 32
11 Pustá Polom 29
12 Hlubina 28
13 Krnov 23
14 Dolní Datyně 21
15 Stará Bělá 14
16 Šenov 11

Poslední zápasy - muži

11-05-2019 16:30
18-05-2019 17:00
13-05-2019 17:00

Poslední zápas - dorost

18-05-2019 10:00

Příští zápasy - muži

19-05-2019 17:00
25-05-2019 15:00
22-05-2019 17:00

Příští zápas - dorost

25-05-2019 12:15

Příští zápas - žáci

26-05-2019 13:30