FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Polanka "A" - Břidličná

Muži "B": Sobota od 16:00  Pustkovec - Polanka "B" 

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Dolní Lhota

Dorost: Neděle od 13:30  Vřesina - Polanka 

Starší žáci: Neděle od 12:30 Polanka - Vítkovice dívky

Starší žáci: Středa od 17:00 Pustkovec - Polanka

Mladší žáci: Pátek od 16:30  Rychvald - Polanka

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Vítkovice 1919

Starší přípravka: Pondělí od 16:30  Velká Polom - Polanka 

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Vítkovice - Polanka 

Výsledky

Muži "A": Frenštát - Polanka "A"  1:0

Muži "B": Polanka "B" - Lhotka  1:2

Dorost: Polanka - Velká Polom  3:3

Mladší žáci: Václavovice - Polanka  1:6

Starší přípravka: Polanka  - Šenov  14:2

Mladší přípravka: Polanka  - Baník Ostrava  5:20

Výsledky 5. kola KP mužů

Tři body pro domácí až v závěru 

Frenštát  p. R. - Polanka 1:0
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Stará Bělá 2:0
Háj ve Slezsku - Bílovec 3:0
Petrovice - Pustá Polom 2:1
Krnov - Hlubina 4:4
Dolní Datyně - Šenov 2:1
Oldřišov - Čeladná 1:2
Břidličná - Brušperk 2:2

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 17:00  Frenštát - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Lhotka

Veteráni: Pondělí od 17:00  Hrušov - Polanka 

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Velká Polom

Starší žáci: odloženo na 12.9 od 17:00 hod

Mladší žáci: Neděle od 9:00  Václavovice - Polanka

Starší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka  - Šenov

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka  - Baník Ostrava

Výsledky 4. kola KP mužů

Domácí otočili během druhého poločasu

Polanka - Krnov 2:1
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Frenštát p. R. 1:1
Čeladná - Háj ve Slezsku 0:3
Stará Bělá - Petrovice 3:5
Hlubina - Dolní Datyně 0:3
Šenov - Oldřišov 3:0
Bílovec - Český Těšín odl. 5.9
Pustá Polom - Břidličná 1:4

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 17:00  Polanka "A" - Krnov

Muži "B": Sobota od 17:00  Svinov - Polanka "B" 

Dorost: Sobota od 14:30  Darkovičky - Polanka 

Výsledky

Muži "A": Dolní Datyně - Polanka "A"  1:6

Muži "B": Polanka "B" - Vratimov "B"  1:6

Dorost: Polanka - Svinov  5:1

Tréninky starších žáků

Tréninky starších žáků budou od 20.8. o prázdninách probíhat v úterý a středu od 17:00 do 18:15. V sezóně budou treninky 2x týdně + 1x týdně zápas. Jirka Lavický

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

10-11-2018 13:30
10-11-2018 13:30
22-10-2018 16:00

Poslední zápas - dorost

10-11-2018 10:45