FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:00  Polanka - Bruntál

Muži "B" Sobota od 15:00  Michálkovice - Polanka "B"

Veteráni: Pátek od 17:00  Třebovice - Polanka 

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Stará Bělá

Dorost: Sobota od 14:00  Bruntál - Polanka

Starší žáci: Sobota od 10:30 Polanka - Poruba

Mladší žáci: Sobota od 9:00 Polanka - Poruba

Starší přípravka: Pondělí od 16:30 Svinov - Polanka (přátelské utkání)

Mladší přípravka: Pondělí od 16:30 Svinov - Polanka (přátelské utkání)

Výsledky 9. kola Divize, sk. "F"

Valašské Meziříčí - Polanka 2:1
Více >>     Foto
Heřmanice - Třinec "B" 1:2
Nový Jičín - Opava "B" 0:3
Dětmarovice - Karviná "B" 1:2
Rýmařov - Frenštát p. R. 4:2
Frýdlant n. O. - Bohumín 1:3
Havířov - Bruntál 4:1

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Valašské Meziříčí - Polanka

Muži "B" Sobota od 15:30  Polanka "B" - Hrušov

Dorost: Sobota od 10:00  Polanka - Ostrava Jih

Starší žáci: Sobota od 10:30 Hlubina - Polanka

Mladší žáci: Sobota od 9:00 Hlubina - Polanka

Starší přípravka: Středa od 16:30 Hlučín U10 - Polanka 

Mladší přípravka: Středa od 16:45 Poruba - Polanka

Výsledky 8. kola Divize, sk. "F"

Polanka - Havířov 5:1
Více >>     Foto
Opava "B" - Heřmanice 4:0
Bohumín - Rýmařov 2:5
Třinec "B" - Val. Meziříčí 3:0
Karviná "B" - Nový Jičín 2:0
Frenštát p. R. - Dětmarovice 3:1
Bruntál - Frýdlant n. O. 1:2

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:30  Polanka - Havířov

Muži "B" Neděle od 16:00  Slovan Ostrava "B" - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Poruba

Dorost: Neděle od 10:00  Rýmařov - Polanka

Starší žáci: Sobota od 10:30 Polanka - Kozlovice

Mladší žáci: Sobota od 9:00 Polanka - Kozlovice

Starší přípravka: Pátek od 16:30 Polanka - Vítkovice U10

Výsledky 7. kola Divize, sk. "F"

Třinec "B" - Polanka 2:1
Více >>     Foto
Heřmanice - Karviná "B" 0:3
Nový Jičín - Frenštát p. R. 1:5
Valašské Meziříčí - Opava "B" 1:2
Rýmařov - Bruntál 6:0
Frýdlant n. O. - Havířov 3:1
Dětmarovice - Bohumín 3:5

 

Do Třince autobusem

Tuto neděli 15.9. hraje naše "A" mužstvo s Třincem "B" od 10:15. Odjezd autobusu pro fanoušky a hráče je v 7:30 z hřiště FK SK.

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Třinec "B" - Polanka

Muži "B" Sobota od 16:00  Polanka "B" - Koblov

Veteráni: Pondělí od 17:00  Pustkovec - Polanka

Dorost: Sobota od 10:00  Polanka - Ludgeřovice

Starší žáci: Sobota od 9:00 Stará Bělá - Polanka

Mladší žáci: Sobota od 10:45 Stará Bělá - Polanka

Starší přípravka: Úterý od 16:30 Hlučín - Polanka 

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00 Vítkovice - Polanka

Výsledky 6. kola Divize, sk. "F"

Polanka - Frýdlant n. O. 1:1
Více >>     Foto
Opava "B" - Třinec "B" 4:1
Bohumín - Nový Jičín 3:3
Havířov - Rýmařov 1:4
Karviná "B" - Val. Meziříčí 1:1
Frenštát p. R. - Heřmanice 2:0
Bruntál - Dětmarovice 3:2

 

Poslední zápasy - muži

03-11-2019 14:00
09-11-2019 13:30

Příští zápasy - muži

21-03-2020 15:00

Příští zápas - žáci

28-03-2020 10:30
28-03-2020 09:00