FK SK POLANKA

Žáci v prvním mistrovském utkání remizovali

Dnes mladší žáci odehráli první mistrovské utkání na půdě TJ Sokolu Pustkovce, kde po sympatickém výkonu a řadě neproměněných šancí pouze remizovali 1:1, kdy jedinou branku Polanky vsítil Jan Šindelka.

Sestava: Kubala - Silber, Novotný, Baron - Geleta, Mitura, Gluc, Hajduk - Šindelka, Zeman.

Výsledky 19. kola KP mužů

I druhý domácí zápas skončil prohrou

Polanka - Kobeřice 1:2 
Více >>   Hlasování Foto
Heřmanice - Čeladná 0:0
Břidličná - Bílovec 0:1
Český Těšín - Vendryně 2:2
Dětmarovice - Šenov 1:2
Krnov - Bruntál 2:2 
Frenštát p. R. - Orlová 0:5 
Bohumín - Háj ve Slezsku 1:0 

Víkendový program

Muži "A": Neděle 15:30 mistrovské utkání Polanka - Kobeřice

Muži "B": Sobota 15:30 mistrovské utkání Krásné Pole - Polanka "B" 

Dorost: Neděle 12:30 mistrovské utkání Vítkov - Polanka

Mladší žáci: Pondělí 16:00 mistrovské utkání Pustkovec - Polanka

Mladší přípravka: Úterý 17:00 mistrovské utkání Polanka - Hlučín

Výsledky 18. kola KP mužů

První jarní výhra

Břidličná - Polanka 1:3 
Více >>   Hlasování Foto
Dětmarovice - Orlová 4:1
Háj ve Slezsku - Frenštát p. R. 3:1
Vendryně - Krnov 1:2
Kobeřice - Heřmanice 1:0
Čeladná - Český Těšín 2:0
Bruntál - Bohumín 1:2
Bílovec - Šenov 3:1

Víkendový program

Muži "A": Sobota 15:00 mistrovské utkání Břidličná - Polanka

Muži "B": Sobota 15:00 mistrovské utkání Polanka "B" - Pustkovec 

Dorost: Sobota 12:15 mistrovské utkání Polanka - Vrbno pod Pradědem

Autobusový zájezd na utkání ,,A týmu" do Břidličné

Rádi bychom pozvali všechny příznivce FK SK Polanka na autobusový zájezd na utkání , A týmu" do Břidličné. Sraz k odjezdu bude v sobotu 25.3.2017 v 11.30 hod. na parkovišti u sportovního arélu FK SK Polanka. Cena dopravy na utkání je 50 Kč. Místo v autobuse si můžete rezervovat dopředu u p. Řehulky.

Výsledky 17. kola KP mužů

Bílovec rozhodl v samém závěru

Polanka - Bílovec 0:1 
Více >>   Hlasování Foto
Šenov - Orlová 2:2
Český Těšín - Kobeřice 3:0
Heřmanice - Břidličná 3:1
Dětmarovice - Háj ve Slezsku 1:1
Krnov - Čeladná 4:0 
Frenštát p. R. - Bruntál 1:2
Bohumín - Vendryně 0:0

Víkendový program

Muži "A": Neděle 15:00 mistrovské utkání Polanka - Bílovec (Polanka)

Muži "B": Sobota 15:00 mistrovské utkání Polanka "B" - Slavoj Rychvald (Polanka)

 

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

10-11-2018 13:30
10-11-2018 13:30
22-10-2018 16:00

Poslední zápas - dorost

10-11-2018 10:45