FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 17:00  Krnov - Polanka "A"

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Krásné Pole

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Kobeřice

Starší žáci: Neděle od 14:00  Lokomotiva Ostrava - Polanka

Mladší žáci: Sobota od 10:00  Vratimov - Polanka

Mladší žáci: Úterý od 17:00  Polanka - Vítkovice

Mladší přípravka: Úterý od 16:00  Baník Ostrava - Polanka 

 

Výsledky 27. kola KP mužů

Hosté rozhodli v závěru

Polanka - Bruntál 2:3
Více >>   Hlasování Foto
Břidličná - Orlová 1:2
Dětmarovice - Krnov 2:0
Heřmanice - Stará Bělá 5:1
Šenov - Pustá Polom 3:3
Bílovec - Vratimov 1:0
Čeladná - Český Těšín 2:2
Háj ve Slezsku - Frenštát p.R. 3:1

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 17:00  Polanka "A" - Bruntál

Muži "B": Neděle od 17:00  Hlubina "B" - Polanka "B" 

Veteráni: Pátek od 17:00  Dolní Lhota  - Polanka 

Dorost: Neděle od 11:00  Rýmařov - Polanka 

Starší žáci: Pátek od 16:30  Slovan Ostrava - Polanka

Mladší přípravka: Pondělí od 16:30  Ludgeřovice - Polanka 

Global Stream Cup: Sobota os 9:00 Turnaj přípravek v Polance

Vydřená výhra dorostu

Po dlouhé době zase ve středu jsme vydřeli v letním počasí výhru nad Dolní Lhotou, která se již zbavila nováčkovských problémů a podává na jaře velmi dobré výkony. Podrobnosti zde.

Výsledky 26. kola KP mužů

Ševčík rozhodl o vítězství

Frenštát p. R. - Polanka 1:3
Více >>   Hlasování Foto
Vratimov - Pustá Polom 1:1
Orlová - Čeladná 2:3
Český Těšín - Heřmanice 1:1
Krnov - Břidličná 3:3
Bruntál - Dětmarovice 1:0
Stará Bělá - Šenov 0:2
Bílovec - Háj ve Slezsku 3:0

Pohodová výhra dorostu

Dnes v sobotu jsem přivítali na hřišti jeden z lepšících se týmů jara a tentokrát bez větších nervů jsme vyhráli v plážovém tempu. Podrobnosti zde.

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 17:00  Frenštát p. R. - Polanka "A"

Muži "B": Sobota od 17:00  Slovan Ostrava - Polanka "B" 

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Pustkovec

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Studénka

Starší žáci: Neděle od 14:00  Polanka - Velká Polom

Mladší přípravka: Pondělí od 16:00  Vřesina - Polanka 

Starší přípravka: Pondělí od 16:30  Polanka - Hlučín

Krajský přebor muži

Poslední zápasy - muži

23-09-2018 16:00
22-09-2018 15:00
5:4
10-09-2018 17:00

Poslední zápas - dorost

22-09-2018 11:15

Příští zápasy - muži

30-09-2018 15:30
29-09-2018 16:00
17-09-2018 17:00

Příští zápas - dorost

30-09-2018 13:15

Příští zápas - žáci

29-09-2018 10:00
24-09-2018 17:00