FK SK POLANKA

Výsledky 8. kola KP mužů

O vítězství rozhodla penalta

Pustá Polom - Polanka 0:1
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Háj ve Slezsku 1:0
Hlubina - Brušperk 2:0
Čeladná - Frenštát p. R. 3:3
Bílovec - Krnov 0:0
Stará Bělá - Dolní Datyně 1:2
Petrovice - Oldřišov 2:1
Šenov - Břidličná 2:6

Vysoké vítězství dorostu

Dnes jsme přivítali nováčka soutěže tým Háje ve Slezsku. Ráz utkání určilo prvních deset minut , kdy jsme 3x skórovali. Škoda jen, že tentokrát na lavičce nebyl mimo náhradního brankáře Libora nikdo, kdo by mohl naskočit v takto jednoznačném zápase. Podrobnosti zde.

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Pustá Polom - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Michálkovice

Dorost: Sobota od 11:15  Polanka - Háj ve Slezsku

Starší žáci: Neděle od 12:30 Polanka - Krásné Pole

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Vratimov

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Hlučín

Výsledky 15. kola KP mužů

Vítězná dohrávka

Polanka - Český Těšín 3:1
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Petrovice 2:5
Čeladná - Bílovec 2:1
Krnov - Pustá Polom 1:2
Brušperk - Háj ve Slezsku 4:1
Šenov - Stará Bělá 5:0
Frenštát p. R. - Dolní Datyně 3:1
Břidličná - Oldřišov 1:4

Výsledky 7. kola KP mužů

Domácí vyučovali v produktivitě

Brušperk - Polanka 3:0
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Pustá Polom 2:0
Háj ve Slezsku - Petrovice 0:0
Dolní Datyně - Bílovec 0:4
Krnov - Čeladná 0:1
Frenštát p. R. - Šenov 3:1
Oldřišov - Stará Bělá 1:2
Břidličná - Hlubina 1:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 16:00  Brušperk - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Rychvald

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Pustkovec

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Fulnek

Starší žáci: Sobota od 10:00 Třebovice - Polanka 

Starší přípravka: Pondělí od 16:00  Polanka - Ostrava Jih

Mladší přípravka: Úterý od 17:00  Polanka - Vřesina

Výsledky 6. kola KP mužů

Festival zahozených šancí skončil remízou

Polanka - Břidličná 1:1
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Frenštát p. R. 1:3
Čeladná - Dolní Datyně 5:0
Stará Bělá - Háj ve Slezsku 1:1
Bílovec - Oldřišov 5:0
Šenov - Krnov 2:1
Petrovice - Český Těšín 1:2
Pustá Polom - Brušperk 1:1

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Polanka "A" - Břidličná

Muži "B": Sobota od 16:00  Pustkovec - Polanka "B" 

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Dolní Lhota

Dorost: Neděle od 13:30  Vřesina - Polanka 

Starší žáci: Neděle od 12:30 Polanka - Vítkovice dívky

Starší žáci: Středa od 17:00 Pustkovec - Polanka

Mladší žáci: Pátek od 16:30  Rychvald - Polanka

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Vítkovice 1919

Starší přípravka: Pondělí od 16:30  Velká Polom - Polanka 

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Vítkovice - Polanka 

Výsledky

Muži "A": Frenštát - Polanka "A"  1:0

Muži "B": Polanka "B" - Lhotka  1:2

Dorost: Polanka - Velká Polom  3:3

Mladší žáci: Václavovice - Polanka  1:6

Starší přípravka: Polanka  - Šenov  14:2

Mladší přípravka: Polanka  - Baník Ostrava  5:20

Krajský přebor muži

Postavení Týmy Body
1 Frenštát p.R. 44
2 Polanka "A" 39
3 Břidličná 36
4 Brušperk 31
5 Čeladná 31
6 Petrovice 30
7 Bílovec 28
8 Český Těšín 27
9 Háj ve Slezsku 24
10 Pustá Polom 21
11 Hlubina 21
12 Oldřišov 19
13 Dolní Datyně 15
14 Krnov 14
15 Šenov 10
16 Stará Bělá 10

Poslední zápasy - muži

24-03-2019 15:00
23-03-2019 15:00
22-10-2018 16:00

Poslední zápas - dorost

23-03-2019 10:30

Příští zápasy - muži

31-03-2019 15:30
31-03-2019 10:30
08-04-2019 17:00

Příští zápas - dorost

30-03-2019 13:15
08-04-2019 17:00