FK SK POLANKA

Výsledky

Muži "A": Polanka "A" - Stará Bělá  6:0

Muži "B": Koblov - Polanka "B"  2:3 pp

Dorost: Kobeřice - Polanka  3:0

Mladší žáci: Polanka - Krásné Pole 2:0

Výsledky 13. kola KP mužů

Polanka - Stará Bělá  6:0
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Petrovice 1:0
Dolní Datyně - Pustá Polom 1:0
Hlubina - Bílovec 2:0
Břidličná - Český Těšín 2:1
Šenov - Čeladná 2:3
Frenštát p. R. - Háj ve Slezsku 5:1
Krnov - Oldřišov 2:2

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 14:00  Polanka "A" - Stará Bělá

Muži "B": Sobota od 14:00  Koblov - Polanka "B"  

Dorost: Neděle od 11:45  Kobeřice - Polanka 

Mladší žáci: Pátek od 16:00 Polanka - Krásné Pole

Výsledky 12. kola KP mužů

Bílovec - Polanka 3:0
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Frenštát p.R. 1:0
Petrovice - Břidličná 1:4
Čeladná - Hlubina 1:1
Háj ve Slezsku - Krnov 2:0
Stará Bělá - Brušperk 5:0
Oldřišov - Dolní Datyně 3:1
Pustá Polom - Šenov 4:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 14:00  Bílovec - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 14:00  Polanka "B" - Hošťálkovice

Veteráni: Sobota od 11:30  Stará Bělá - Polanka 

Veteráni: Pondělí od 16:00  Polanka - Pustkovec

Dorost: Sobota od 11:15  Polanka - Rýmařov

Starší žáci: Neděle od 10:30 Polanka - Řepiště

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Michálkovice

Starší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Petřkovice "A"

Výsledky

Muži "A": Polanka "A" - Čeladná  6:1

Muži "B": Dolní Lhota - Polanka "B" 5:0

Veteráni: Ostrava Oldies - Polanka 1:6

Dorost: Dolní Lhota - Polanka  4:1

Starší žáci: VáclavovicePolanka 6:5

Mladší žáci: Řepiště - Polanka - Vratimov  0:7

Výsledky 11. kola KP mužů

Polanka - Čeladná  6:1
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Bílovec 1:0
Dolní Datyně - Háj ve Slezsku 2:2
Hlubina - Šenov 3:1
Břidličná - Stará Bělá 2:1
Oldřišov - Pustá Polom 2:1
Frenštát p. R. - Petrovice 0:1
Krnov - Český Těšín 5:3

Výsledky 10. kola KP mužů

Šenov - Polanka 0:2
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Dolní Datyně 1:1
Petrovice - Krnov 6:0
Čeladná - Brušperk 3:4
Bílovec - Břidličná 1:2
Stará Bělá - Frenštát p.R. 0:4
Háj ve Slezsku - Oldřišov 3:2
Pustá Polom - Hlubina 4:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 15:00  Šenov - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Třebovice

Veteráni: Pondělí od 17:00  Ostrava Oldies - Polanka 

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Hradec nad Moravicí

Starší žáci: Pátek od 17:00 Polanka - Klimkovice

Mladší žáci: Sobota od 12:30  Šenov - Polanka

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Stará Bělá "B"

Starší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Vítkovice

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Ostrava Jih

Turnaj přípravek v Polance: Neděle od 9:00

Krajský přebor muži

Postavení Týmy Body
1 Frenštát p.R. 61
2 Polanka "A" 56
3 Břidličná 49
4 Bílovec 44
5 Háj ve Slezsku 42
6 Brušperk 41
7 Český Těšín 40
8 Čeladná 39
9 Petrovice 37
10 Oldřišov 32
11 Pustá Polom 29
12 Hlubina 28
13 Krnov 23
14 Dolní Datyně 21
15 Stará Bělá 14
16 Šenov 11

Poslední zápasy - muži

11-05-2019 16:30
18-05-2019 17:00
13-05-2019 17:00

Poslední zápas - dorost

18-05-2019 10:00

Příští zápasy - muži

19-05-2019 17:00
25-05-2019 15:00
22-05-2019 17:00

Příští zápas - dorost

25-05-2019 12:15

Příští zápas - žáci

26-05-2019 13:30