FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Polanka - Baník Ostrava U18 (tráva Polanka)

Muži "B": Sobota od 15:00  Vítkovice U19 - Polanka (UT Vtkovice)

Starší žáci: Sobota od 10:30  Poruba - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 14:50  Svinov - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 17:00  Fulnek - Polanka (UT Bílovec)

Muži "B": Sobota od 17:15  Ostrava Jih - Polanka (UT Hlubina)

Starší žáci: Neděle od 10:30  Ludgeřovice - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 9:10  Poruba - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Předpřípravka: Sobota od 14:00 do 17:00 Turnaj ve sportovní hale v Polance

Ples - poslední volné lístky

Na ples 21.2 2020 je posledních 40 volných lístků ! Rezervace u Jakuba Kaluži na tel. čísle 723 578 519 !

Jarní mistrovské zápasy Mužů "A"

Jarní sezóna začíná v sobotu 21.3.2020 od 15:00 v Dětmarovicích a končí v doma v neděli 14.6.2020 zápasem s Frenštátem p. R. Kompletní rozlosování je ke stažení zde.

Víkendový program

Muži "A": Středa od 17:00  Hlučín - Polanka (UT Hlučín)

Muži "A": Sobota od 12:15  Dolní Benešov - Polanka (UT Chlebičov)

Muži "B": Neděle od 15:00  Koblov - Polanka (UT Hlubina)

Starší žáci: Sobota od 10:30  Krásné Pole - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 9:00  Hlubina - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 10:00  Bílovec - Polanka (UT Bílovec)

Starší žáci: Sobota od 9:00  Stará Bělá - Polanka (UT Krasnoarmějců)

Mladší žáci: Sobota od 13:50  Šenov - Polanka (Hala SŠ technická a dopravní)

Fotbalový ples - POZOR ZMĚNA!!!

Z organizačních důvodu se fotbalový ples přesouvá z 15.2. na 21.2. od 20:00, kdy proběhne ve spojení s plesem rybářským. Lístky si můžete rezervovat u Jakuba Kaluži 723 578 519.

Děkujeme za pochopení, FK SK Polanka

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 10:00  Petřkovice - Polanka (UT Vista)

Muži "B": Neděle od 15:00  Hlubina "B" - Polanka "B" (UT Hlubina)

Mladší žáci: Sobota od 8:00 Turnaj v Bílovci

Poslední zápasy - muži

11-10-2020 10:15
19-09-2020 16:00

Příští zápasy - muži

18-10-2020 14:30
07-09-2020 19:00

Příští zápas - dorost

23-08-2020 14:00