FK SK POLANKA

Výsledky 18. kola MěP Mužů

Lhotka - Polanka B
4:1
Více >>     Foto
Svinov - Michálkovice 3:0
Koblov - Hošťálkovice 1:1 (5:4)
Rychvald - Pustkovec 4:0
Vratimov B - Hrušov 0:3
Hlubina - Třebovice 1:1 (5:3)
Markvartovice - Dolní Lhota 1:2

 

Výsledky 20. kola KP mužů

Polanka - Frenštát p. R. 0:0
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Krnov 2:0
Brušperk - Břidičná 3:3
Čeladná - Oldřišov 1:2
Bílovec - Háj ve Slezsku 3:0
Šenov - Dolní Datyně 1:1
Stará Bělá - Český Těšín 0:1
Pustá Polom - Petrovice 1:1

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Polanka - Frenštát p. R.

Muži "B": Neděle od 14:00  Ostrava Lhotka - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 17:00  Pustkovec - Polanka 

Dorost: Neděle od 14:00  Velká Polom - Polanka 

Starší žáci: Neděle od 12:30  Polanka - Václavovice

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Rychvald

Mladší přípravka: Pondělí od 16:00  Vřesina - Polanka

Výsledky 17. kola MěP mužů

 

Polanka - Svinov
1:2
Více >>     Foto
Třebovice - Markvartovice 6:0
Hrušov - Hlubina 2:0
Michálkovice - Vratimov B 8:2
Pustkovec - Lhotka 4:1
Dolní Lhota - Koblov 2:2 (3:1)
Hošťálkovice - Rychvald 1:7

Výsledky 19. kola KP mužů

Krnov - Polanka 1:2
Více >>   Hlasování Foto
Břidličná - Pustá Polom 1:1
Petrovice - Stará Bělá 3:1
Dolní Datyně - Hlubina 2:1
Český Těšín - Bílovec 2:2
Háj ve Slezsku - Čeladná 3:2
Frenštát p. R. - Brušperk 6:1
Oldřišov - Šenov 5:0

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:30  Krnov - Polanka 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Svinov

Veteráni: Pondělí od 17:00  Polanka - Stará Bělá

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Darkovičky

Starší žáci: Pátek od 16:30  Klimkovice - Polanka

Mladší žáci: Středa od 16:30  Polanka - Václavovice

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Poruba

16. kolo MěP mužů

Vratimov  B
- Polanka B
2:2 (4:2p)
Více >>     Foto
Rychvald - Lhotka 6:0
Koblov - Třebovice 4:0
Svinov - Pustkovec 2:1
Hlubina B - Michálkovice 4:4 (3:1p)
Markvartovice - Hrušov 3:1
Hošťálkovice - Dolní Lhota 0:3

 

Výsledky 18. kola KP mužů

Polanka - Dolní Datyně 2:1
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Oldřišov 5:0
Brušperk - Krnov 4:3
Čeladná - Český Těšín 1:1
Bílovec - Petrovice 4:2
Břidličná - Frenštát p. R. 1:4
Šenov - Háj ve Slezsku 1:4
Pustá Polom - Stará Bělá  0:2

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:30  Polanka - Dolní Datyně 

Muži "B": Neděle od 10:30  Vratimov "B" - Polanka "B"

Dorost: Sobota od 13:15  Svinov - Polanka 

Starší přípravka: Pondělí od 16:00  Petřkovice - Polanka

Mladší přípravka: Sobota od 10:30  Polanka - Vítkovice (přátelské utkání)

Poslední zápasy - muži

03-11-2019 14:00
09-11-2019 13:30

Příští zápasy - muži

21-03-2020 15:00

Příští zápas - žáci

28-03-2020 10:30
28-03-2020 09:00