FK SK POLANKA

Výsledky 13. kola KP mužů

Polanka - Stará Bělá  6:0
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Petrovice 1:0
Dolní Datyně - Pustá Polom 1:0
Hlubina - Bílovec 2:0
Břidličná - Český Těšín 2:1
Šenov - Čeladná 2:3
Frenštát p. R. - Háj ve Slezsku 5:1
Krnov - Oldřišov 2:2

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 14:00  Polanka "A" - Stará Bělá

Muži "B": Sobota od 14:00  Koblov - Polanka "B"  

Dorost: Neděle od 11:45  Kobeřice - Polanka 

Mladší žáci: Pátek od 16:00 Polanka - Krásné Pole

Výsledky 12. kola KP mužů

Bílovec - Polanka 3:0
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Frenštát p.R. 1:0
Petrovice - Břidličná 1:4
Čeladná - Hlubina 1:1
Háj ve Slezsku - Krnov 2:0
Stará Bělá - Brušperk 5:0
Oldřišov - Dolní Datyně 3:1
Pustá Polom - Šenov 4:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 14:00  Bílovec - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 14:00  Polanka "B" - Hošťálkovice

Veteráni: Sobota od 11:30  Stará Bělá - Polanka 

Veteráni: Pondělí od 16:00  Polanka - Pustkovec

Dorost: Sobota od 11:15  Polanka - Rýmařov

Starší žáci: Neděle od 10:30 Polanka - Řepiště

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Michálkovice

Starší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Petřkovice "A"

Výsledky

Muži "A": Polanka "A" - Čeladná  6:1

Muži "B": Dolní Lhota - Polanka "B" 5:0

Veteráni: Ostrava Oldies - Polanka 1:6

Dorost: Dolní Lhota - Polanka  4:1

Starší žáci: VáclavovicePolanka 6:5

Mladší žáci: Řepiště - Polanka - Vratimov  0:7

Výsledky 11. kola KP mužů

Polanka - Čeladná  6:1
Více >>   Hlasování Foto
Brušperk - Bílovec 1:0
Dolní Datyně - Háj ve Slezsku 2:2
Hlubina - Šenov 3:1
Břidličná - Stará Bělá 2:1
Oldřišov - Pustá Polom 2:1
Frenštát p. R. - Petrovice 0:1
Krnov - Český Těšín 5:3

Výsledky 10. kola KP mužů

Šenov - Polanka 0:2
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Dolní Datyně 1:1
Petrovice - Krnov 6:0
Čeladná - Brušperk 3:4
Bílovec - Břidličná 1:2
Stará Bělá - Frenštát p.R. 0:4
Háj ve Slezsku - Oldřišov 3:2
Pustá Polom - Hlubina 4:0

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 15:00  Šenov - Polanka "A" 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Třebovice

Veteráni: Pondělí od 17:00  Ostrava Oldies - Polanka 

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Hradec nad Moravicí

Starší žáci: Pátek od 17:00 Polanka - Klimkovice

Mladší žáci: Sobota od 12:30  Šenov - Polanka

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Stará Bělá "B"

Starší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Vítkovice

Mladší přípravka: Pondělí od 17:00  Polanka - Ostrava Jih

Turnaj přípravek v Polance: Neděle od 9:00

Derby žáků

Už v pátek od 17ti hodin se odehraje v Polance první derby starších žáků mezi Polankou a zatím neporaženými Klimkovicemi. Přijďte domácí podpořit. Díky trenér st. žáků Jirka Lavický

Příští zápasy - muži

11-08-2019 17:00