FK SK POLANKA

Výsledky 19. kola MěP mužů

Polanka B
- Pustkovec
9:3
Více >>     Foto
Hrušov - Svinov 0:1
Michálkovice - Lhotka 6:1
Dolní Lhota - Hlubina B 4:2
Třebovice - Vratimov B 4:3
Koblov - Rychvald 1:2
Hošťálkovice - Markvartovice 3:0

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:30  Polanka - Brušperk

Muži "B": Sobota od 16:30  Rychvald - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 18:00  Polanka - Třebovice

Dorost: Sobota od 13:30  Fulnek - Polanka 

Starší žáci: Neděle od 13:00  Polanka - Vítkovice dívky

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Klimkovice

Mladší přípravka: Pondělí od 16:00  Vřesina - Polanka

Výsledky 21. kola KP mužů

Břidličná - Polanka 2:2
Více >>   Hlasování Foto
Český Těšín - Petrovice 1:0
Brušperk - Pustá Polom 1:3
Dolní Datyně - Čeladná 1:3
Háj ve Slezsku - Stará Bělá 6:1
Oldřišov - Bílovec 1:4
Frenštát p. R. - Hlubina 2:2
Krnov - Šenov 3:0

 

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 16:00  Břidličná - Polanka 

Muži "B": Sobota od 15:00  Polanka "B" - Pustkovec

Dorost: Sobota od 12:15  Polanka - Vřesina

Nová posila do naší fotbalové rodiny

Dnes se našemu místopředsedovi, trenérovi přípravek, správci hřiště a hlavně hráči "A"-týmu Jakubovi Kalužovi narodila dcera Karolínka. Rodičům srdečně gratulujeme

Do Břidličné autobusem

Na sobotní zápas "A"-týmu v Břidličné můžete odcestovat spolu s hráči autobusem. Odjezd od šaten ve 12:45.

Výsledky 18. kola MěP Mužů

Lhotka - Polanka B
4:1
Více >>     Foto
Svinov - Michálkovice 3:0
Koblov - Hošťálkovice 1:1 (5:4)
Rychvald - Pustkovec 4:0
Vratimov B - Hrušov 0:3
Hlubina - Třebovice 1:1 (5:3)
Markvartovice - Dolní Lhota 1:2

 

Výsledky 20. kola KP mužů

Polanka - Frenštát p. R. 0:0
Více >>   Hlasování Foto
Hlubina - Krnov 2:0
Brušperk - Břidičná 3:3
Čeladná - Oldřišov 1:2
Bílovec - Háj ve Slezsku 3:0
Šenov - Dolní Datyně 1:1
Stará Bělá - Český Těšín 0:1
Pustá Polom - Petrovice 1:1

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 16:00  Polanka - Frenštát p. R.

Muži "B": Neděle od 14:00  Ostrava Lhotka - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 17:00  Pustkovec - Polanka 

Dorost: Neděle od 14:00  Velká Polom - Polanka 

Starší žáci: Neděle od 12:30  Polanka - Václavovice

Mladší žáci: Pondělí od 17:00  Polanka - Rychvald

Mladší přípravka: Pondělí od 16:00  Vřesina - Polanka

Poslední zápasy - muži

03-11-2019 14:00
09-11-2019 13:30

Příští zápasy - muži

21-03-2020 15:00

Příští zápas - žáci

28-03-2020 10:30
28-03-2020 09:00