FK SK POLANKA

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Karviná "B" - Polanka 

Muži "B": Neděle od 15:00  Markvartovice - Polanka "B" 

Veteráni: Pátek od 16:30  Dolní Lhota - Polanka 

Dorost: Sobota od 14:45  Bruntál - Polanka

Starší žáci:  Sobota od 10:00  Rychvald - Polanka

Mladší žáci:  Neděle od 10:00  Brušperk - Polanka

Výsledky 9. kola Divize, sk. "F"

Polanka - Rýmařov 3:0
Více >>     Foto
Heřmanice - Opava "B" 1:4
Dětmarovice - Bruntál 3:1
Nový Jičín - Frenštát p. R. 2:0
Třinec "B" - Karviná "B" 0:3
MFK Vítkovice - Havířov 1:2
Frýdlant n. O. - Bohumín 2:0

 

Víkendový program

Muži "A": Sobota od 15:00  Polanka - Rýmařov

Muži "B": Neděle od 14:30  Řepiště "B"- Polanka "B"

Veteráni: Pátek od 16:30  Dolní Lhota - Polanka

Dorost: Neděle od 13:15  Kobeřice - Polanka

Starší žáci:  Sobota od 9:00  Petřvald na Moravě - Polanka 

Mladší žáci:  Neděle od 10:00  Ostrava Jih "B" - Polanka 

Starší přípravka:  Úterý od 16:00  Polanka - Vítkovice 1919

Výsledky 8. kola Divize, sk. "F"

Frenštát p. R. - Polanka 4:1
Více >>     Foto
Havířov - Nový Jičín 3:1
Opava "B" - Frýdlant n. O. 4:0
Karviná "B" - Dětmarovice 4:1
Bohumín - Vítkovice 3:1
Bruntál - Heřmanice 3:2
Rýmařov - Třinec "B" odl.

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 15:30  Frenštát - Polanka 

Muži "B": Neděle od 11:30  Polanka "B" - Slovan Ostrava "B" (UT Bílovec)

Veteráni: Pondělí od 19:00  Polanka - Ostrava Oldies

Dorost: Pátek od 15:30  Velká Polom - Polanka

              Neděle od 13:30  Svinov - Polanka

Mladší žáci:  Středa od 16:00  Polanka - Václavovice

Starší přípravka:  Středa od 16:00  Brušperk - Polanka

Mladší přípravka:  Pátek od 16:30  Petřkovice - Polanka

                                Pondělí od 16:30  Petřkovice - Polanka

Výsledky 7. kola Divize, sk. "F"

Havířov - Polanka 4:2
Více >>     Foto
Heřmanice - Karviná "B" 2:5
Dětmarovice - Rýmařov 3:2
Nový Jičín - Bohumín 1:0
Třinec "B" - Frenštát p. R 4:1
MFK Vítkovice - Frýdlant n. O. 1:3
Bruntál - Opava "B" 1:0

 

Víkendový program

Muži "A": Neděle od 10:15  Havířov - Polanka 

Muži "B": Sobota od 16:00  Michálkovice - Polanka "B"

Veteráni: Pondělí od 19:00  Polanka - Pustkovec

Dorost: Neděle od 12:00  Vítkov - Polanka

Starší žáci:  Sobota od 10:00  Dolní Lhota - Polanka 

                      Pondělí od 17:00  Polanka - Lokomotiva Ostrava

Starší přípravka:  Úterý od 16:00  Polanka - Ostrava Jih

Mladší přípravka:  Pátek od 16:30  Polanka - Poruba

Poslední zápasy - muži

11-10-2020 10:15
19-09-2020 16:00

Příští zápasy - muži

18-10-2020 14:30
07-09-2020 19:00

Příští zápas - dorost

23-08-2020 14:00