Polanka "A" - FC Bílovec 1:2 (1:1)

Soupeř vedený bývalým hráčem FK SK Janem Woznicou převedl na začátku zápasu aktivní hru a nepustil domácí pořádně za půlku. Hned v první minutě prolétl centr z levé strany před domácí branku a Střelec na zadní tyči na míč těsně nedosáhl. V 8. minutě pak centr Dluhoše z pravé strany zakončoval střelou z jedné Cverna. V pádu ale přestřelil. O minutu později zkoušel pozornost Padušáka na druhé straně Kuča střelou z jedné zpoza šestnáctky. Brankář hostí jej s problémy vyrazil. Ve 24. minutě padla první branka. Rončka nacentroval před branku, kde se nejlépe zorientoval Římánek z otočky umístil míč k pravé tyči. Radost domácích netrvala dlouho po faulu Leibla na Dluhoše se kopal přímý kop z 20 metrů. K míči se postavil Mozol a poslal míč k pravé tyči, kde byl Řehulka krátký.

Druhý poločas začal smolně pro Hluchého, kterého zezadu sundal Dostál a zranil mu kotník. Polanečtí mohli opět zvýšit v 57. minutě, povedenou akci po levé straně zakončil střelou Musila. Padušák jeho pokus vyrazil. V 63. minutě uděřilo na druhé straně. Hosté zahráli roh na zadní tyč, kde nejvýše vyskočil Střelec a umístil hlavou míč k tyči. V 73. minutě mohli domácí srovnat, roh Rončky zakončil hlavou Římánek, ale trefil domácího Kuču. V samém závěru pak po dlouhém nákopu Řehulky prošel Musila po levé straně před branku, přihrál před ní na nabíhajícího Římánka, jehož střelu na poslední chvíli vyrazil Padušák rukou na roh a odvrátil tak prodloužení.

Branky: 24. Římánek – 28. Mozol, 63. Střelec. ŽK: Kuča, Gajďok, Leibl – Padušák, Cverna, Šlesár, Střelec, Dostál, Raszyk. Rozhodčí: Broskevič, Wawrzyk, Dvořák. Diváci: 130.

FK SK Polanka: Řehulka – Paprskář (86. Fusek), Dybal, Leibl – Tížek (73. Gajďok), Hluchý (52. Hon Eliáš), Katschmarz, Kuča, Rončka – Římánek, Musila. Trenér: Roman Fischer.

FC Bílovec: Padušák – Cverna, Dresler, Krayzel, Dluhoš – Limanovský, Mozol (88. Schaumann), Dostál, Šlesár (69. Raszyk), Socha (75. Gajdošík)  - Střelec. Trenér: Jan Woznica.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Bílovec zde.