FK SK POLANKA

18-09-2022 15:30
7. kolo

Statistiky hráčů

Adam Leibl 40'    
Lukáš Katschmarz 53'    
Radek Coufal 55'    
Lukáš Katschmarz 84'    
Dominik Římánek 85'    

První šanci zápasu si vytvořili domácí v 22. minutě. Urban prošel po levé straně a na jeho centr vyskočil nabíhající Tížek, ale přesně nezakončil. V 34. minutě domácí darovali hostům vedení. Coufal přihrál zpět Řehulkovi, ten při odkopu uklouznul. Míče se zmocnil Magdon, který přihrál lépe postavenému Nieslanikovi, a ten už neměl problém dostat míč do branky. Aby toho šoku nebylo pro domácí moc, tak o tři minuty později se situace skoro opakovala. Tentokrát přihrával Řehulkovi Dybal, domácí brankář míč napálil do před ním stojícího Nieslanika. Od něj se balón odrazil k Hurtovi a ten střelou k levé tyči poslal hosty do dvoubrankového vedení. V závěru poločasu mohli domácí snížit po sérii rohů. Žádná šance se ale neujala.

Do druhého poločasu Polanečtí poslali Římánka a Katschmarze místo Leibla a Tížka a snažili se o vyrovnání. První šanci o změnu skóre měl po centru Rončky Musila, ale střelou z jedné minul. V 84. domácí dokázali snížit. Po faulu na Musilu zahrával přímý kop Rončka. Přihrál na hranici šestnáctky na volného Katschmarze, který dokázal prostřelit hradbu těl před ním a dostal míč za záda Huba. Další branka ale již nepadla a domácí opět doma nevyhráli.

Branka: 84. Katschmarz – 34. Nieslanik, 37. Hurta ŽK: Leibl, Katschmarz, Coufal, Římánek – Heinik, Nieslanik, Janovský. Rozhodčí: Vlk – Prokůpek, Pavlica. Diváci: 78.

FK SK Polanka: Řehulka – Paprskář, Coufal, Dybal, Rončka – Tížek (46. Katschmarz), Leibl (46. Římánek), Kolaska, Urban (66. Hluchý), Musila – Kuča (66. Fusek). Trenér: Lubomír Adler.

FK Nový Jičín: Hub – Jež, Zagol, Mrkvička, Heiník – Vahalík (63. Byrtus), Palla, Staněk, Hurta – Magdon (88. Hýl), Nieslanik (88. Janovský). Trenér: Martin Kotala.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FK Nový Jičín zde.

Komentáře