FK SK POLANKA

07-05-2023 16:30
21. kolo

Statistiky hráčů

Petr Hluchý 43'    
Martin Kobza 55'    
Dominik Kuča 65'    
Tomáš Fusek 81'    
Dominik Kuča 91'    

První šanci zápasu měli hosté v 8. minutě, kdy po centru Bartoše za obranu překazil Schönwalder zakončení Pyclíkovi rychlým vyběhnutím.  O dvě minuty později pálil Bzirský z dálky a domácí brankář jeho pokus vyrazil na roh. Další šanci Bzirský ve 24. minutě, kdy prošel středem hriště a vypálil na domácí branku. Schönwalder vyrazil míč na roh. Z následného rohu pak pálil Holec do boční sítě. O dvě minuty později prošel po pravé straně Eliáš Hon, jeho střelu vyrazil Málek na hlavu Kirschnera, který přehlavičkoval branku. Další šanci měli domácí v 38. minutě. Kuča si navedl míč z levé strany na střed a jeho dělovku vyrazil Málek na roh.

Ve 48. minutě zaváhal s rozehrávkou Hluchý a Vachník se řítil sám na branku. Střela skončila nad branku. O pět minut později prošel Eliáš Hon po pravé straně, zpětná přihrávka našla Kirschnera, který branku netrefil. V 65. minutě se domácí dočkali. Dybal napálil míč zpoza šestnáctky na branku, míč se od břevna odrazil a Fusek stál na správném místě a hlavičkou jej dorazil do branky. V 81. minutě už to bylo 2:0. Kuča využil zaváhání obou stoperů, šel sám na branku a nezaváhal. V 87. minutě hosté snížili. Fusek prohrál souboj s Bzirským před šestnáctkou, Dudek napálil míč na branku a Schönwalder střelu vyrazil k nohám Pyclíka a ten pohodlně míč dorazil do domácí sítě. Další šok pro domácí přišel o dvě minuty později. Bzirský zahrával roh na přední tyč, kde si na něj vyskočil Cacek a srovnal nakonečných 2:2.

Branky: 65. Fusek, 81. Kuča – 87. Pyclík, 89. Cacek. ŽK: Hluchý, Kobza, Kuča – Opatřil, Bányácski, Holec, Pytlík. Rozhodčí: Broskevič – Trigas, Macrinenu. Diváci: 100.

FK SK Polanka: Schönwalder – Hluchý, Dybal, Gajďok – Twardzik, Dohnal, Kirschner, Jaroš (46. Kobza) – Eliáš Hon (91. Štěpán Hon), Kuča, Fusek. Trenér: Lubomír Adler.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Málek – Dudek, Holec, Bányácski, Sobota (71. Pokorný) – Cacek, Vachník, Opatřil, Bzirský – Pycík, Bartoš (82. Geryk). Trenér: Roman Kučerňák.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Frenštát p. R. zde.

Záznam utkání z TV COM zde.

Komentáře