6. kolo

63' Dominik Šindler
    66' Jakub Ševčík
    80' Vojtěch Borgosz

První branka zápasu padla v 8. minutě, po akci Davida Fromeliuse, Jakuba Kaluži zakončoval Vojtěch Borgosz nechytatelnou střelou pod břevno. Branka ale nebyla uznána po údajné ofsajdové postavení. Pomezní ale zapomněl na Jakuba Pospíchala, který stál ještě před Vojtěchem a dalšími hráči. Další šanci měli hosté po dělovce Martina Skřehota v 13. minutě, Petr Hladký, ale jeho pokus vyrazil mimo. Ve 21. minutě uhodilo na druhé straně, po rohu a odraženém balónu zakončoval přihrávku zleva patou Igor Janíček. Polanečtí zvýšili na aktivitě a na domácí branku se valil jeden útok za druhým. O 2 minuty později vyslal Jakub Kaluža Jana Woznicu na pravé straně, jeho přihrávku před dobíhajícím Dominikem Šindlerem vyrazil domácí brankář. O další minutu později průnik po pravé straně Jan Woznica zakončil špatnou příhrou do brankáře. Ve 28. minutě zahrozili domácí po rohu, ale závar před Řehulkou nedokázali přetavit v další branku a z protiútoku zahrozili hosté, Martin Skřehot zatáhl míč, přihrál doprava na Vojtěcha Borgosze, jeho centr před nabíhajícím Jakubem Kalužou překazil Roman Štefek prodloužením míče do zámezí. O minutu později trefil Jakub Kaluža přímo z rohu břevno domácí branky. Ve 37. minutě po špatné rozehrávce Nikoly Andrýska přešli domácí do protiútoku, centr Jana Lampy z levé strany i se štěstím prodloužil Daniel Laryš na Zdeňka Eršila, který zvýšil na 2:0. Šanci snížit měl o 3 minuty později David Fromelius, střelu zleva na přední tyč ale s problémy vyrazil Petr Hladký mimo, míč vrátil před branku Jakub Kaluža zpátky na Davida Fromeliuse, jehož střelu srazil domácí obránce mimo. O další minutu později pálil Vojtěch Borgosz po přihrávce Jana Woznicy zprava do brankáře.

Na začátku 2. poločasu zatlačili Polanečtí domácí před vlastní branku, ale nebylo dnes přáno. V 50. minutě byla před brankou domácích 2x trma vrma, následně po rohu zakončoval Ondřej Liška, ale nic z toho k vstřelení branky nevedlo. Domácí pak začali hrozit z brejků do otevřené obrany hostí. V 57. minutě šel sám na Řehulku Laryš, jeho pokus ale Radovan chytil. V 71. minutě po srážce domácího brankáře s vlastním obráncem zakončoval Jakub Ševčík, míč dokázal zachránit před brankou Roman Štefek. O dvě minuty později šli domácí do dalšího z brejků, Daniel Laryš ale ve vyložené pozici selhal a netrefil branku. V 76. minutě pálil z 20 metrů David Fromelius, a nadělal hladkému velké problémy. O 3 minuty později uhodilo na druhé straně, po jednom z dalších brejků zakončoval přihrávku Daniela Lampy střídající Michal Hrbáč. Od 80. minuty hráli Polanečtí navíc v 10, kdy se zranil Vojtěch Borgosz. Na konečných 4:0 upravil skóre Daniel Laryš.

Výsledek je na předvedenou hru Polaneckých až příliš krutý, ale i takový je fotbal. Bohužel se zopakoval výsledek přesně před rokem, tehdy Háj byl ale lepším soupeřem a vyhrál zaslouženě.

Branky: 21. Janíček, 37. Eršil, 79. Hrbáč, 87. Laryš ŽK: Štefek – Borgosz, Ševčík, Šindler. Rozhodčí: Čecháček – Lalík, Švec. Diváci: 120.

TJ Háj ve Slezsku: Hladký – Pospíchal – Matěj, Štefek, Konvička – Janíček (76. Hrbáč), Vyležík, Laryš, Lampa (46. Komárek) – Žůrek (89. Sakmar), Eršil. Trenér: Matěj Kamil.

FK SK Polanka: Řehulka – Woznica, Plesník, Andrýsek, Liška – Kaluža, Mašlanka, Skřehot, Borgosz, Šindler – Fromelius.