Statistiky hráčů

26' David Fromelius
    79' Nikola Andrýsek
    88' Martin Valigůra

Domácí udeřili hned z první akce, po pravé straně zatáhl míč Pěla, nacentroval míč přesně na nabíhajícího Semana, který prostřelil Řehulku. V 15. minutě musel tečovanou střelu z šestnáctky na dvakrát zlikvidovat Polanecký gólman. O minutu později zahrozili hosté centr Martina Valigůry trefil konečky prstů David Fromelius mimo. Ve 22. minutě ztratili hosté míč, domácí založili rychlý brejk, na jehož konci byl Matěj Moučka, který zvýšil na 2:0. O 4. minuty později hosté snížili, po levé straně prošel Daniel Uher, a jeho střelu dorazil do sítě Fromelius. V závěru zápasu mohl zvýšit na 3:1 Ronec, dloubákem z šestnáctky přehodil Řehulku ale i brankovou konstrukci.

Druhý poločas byl ve znamení dobývání bílovecké branky, ale moc se to nedařilo. Domácí ze špatných rozehrávek zahrávali rychlé brejky do otevřené obrany. Hosté měli velké štěstí, kdy po přímáku se rozeznělo břevno Řehulkovy svatyně. Už to vypadalo na domácí výhru, ale v závěru stáhl před šestnáctkou Tomášek pronikajícího Šindlera, za což byl oceněn žlutou kartou. K míči se postavil Martin Valigůra a zkušeně překopl domácí zeď a vyrovnal na 2:2. V samém závěru mohli domácí vsítit třetí branku, průnik po levé straně ale skončil vedle Řehulkovy branky.

Branky: 2. Seman, 22. Moučka Matěj - 26. Fromelius, 88. Valigůra. ŽK: Tomášek - Andrýsek. Rozhodčí: Kantor - Šujan, Muroň. Diváci: 150.

FK Bílovec: Silber - Pavlík, Darda, Židek, Kotrla (77. Tomášek) - Pěla, Moučka Petr (58. Raszyk), Černín Lukáš (46. Ondruš), Ronec (66. Mikyska) - Moučka Matěj (58. Malý), Seman. Trenér: Tomáš Černín.

FK SK Polanka: Řehulka - Klimek (86. Drulák), Valigůra, Šimek (40. Liška), Kaluža (69. Jakubov) - Šindler, Skřehot, Andrýsek, Uher (40. Fukala) - Ševčík (63. Uhlík), Fromelius. Trenér: Radek Nešpor.