4. kolo

62' David Fromelius
    82' David Fromelius
    89' Leo Uhlík

První branku zápasu daroval domácím špatným odkopem Řehulka, trefil Šimečka, který potáhl míč a přihrál volnému Janu Oberherrovi, který bez problémů trefil prázdnou branku. Polanečtí mohli vyrovnat o chvíli později, Vojtěch Borgosz vyslal Jakuba Ševčíka, ten se dostal do šestnáctky domácích a přihrál Davidovi Fromeliusovi, který uklidil míč do domácí svatyně. Radost hostům zmařil pomezní signalizující ofsajd. Ve 20. minutě Fromelius skazil rozehrávku po centru z pravé strany následovala „trma vrma“, po níž uklidil míč do sítě Adam Šimeček. Polanečtí svými chybami v rozehrávce pomáhali domácím k nebezpečným situacím a mohli být rádi, že poločas skončil jenom 2:0.

V 55. minutě mohli domácí zvýšit na 3:0, průnik po pravé straně Oberherra zakončoval Šimeček a netrefil branku. V souboji obránci se ale zranil a musel střídat. Polanečtí vstřelili kontaktní branku po akci Jakuba Kaluži a Marka Jakubova zakončoval střelou David Fromelius. Vyrovnání mě na hlavě Šimek, po standardce Skřehota dal branku, která nebyla uznána. Regulérní vyrovnání zařídil opět Fromelius, po asistenci Skřehota hlavou nedal domácímu brankáři šanci. Aby toho šoku pro domácí nebylo málo centr Kaluži o minutu později zakončil do vlastní branky Pavlíček. Další branka již nepadla a Polanečtí se mohli radovat z první výhry v této sezóně.

Branky: 13. Oberherr Jan, 20. Šimeček – 62. a 82. Fromelius, 83. Pavlíček (vlastní). ŽK: Uhlík. Rozhodčí: Jahoda – Tilkeridis, Čecháček. Diváci: 162.

TJ SOKOL Kobeřice: Hluchník – Jašek, Pavlíček, Schreier, Boček – Stuchlík, Wirth, Hartmann (78. Čujek), Kryštof– Šimeček (59. Oberherr Adam), Oberherr Jan. Trenér: Tomáš Kamrád.

FK SK Polanka: Řehulka – Šindler, Andrýsek, Šimek, Kaluža – Uher, Borgosz, Skřehot, Jakubov, Ševčík – Fromelius. Trenér: Radek Nešpor.