01-11-2014 10:15
13. kolo

První branku zápasu vstřelil Jakub Kaluža v 19. minutě, kdy sám vybojoval míč, a střelou z hranice šestnáctky prostřelil Josefa Fujaka v brance hostí. Zlomový okamžik přišel ve 30. minutě, po rohu vyskočil nejvýše David Fromelius, ale míč přes velký závar před brankou hostí za čárou neprošel. Takhle to mohlo být 2:0 a domácí by hráli s větším klidem. Místo toho přišel trest v 38. minutě, kdy Matěj neuhlídal Pavla Kohuta, ten prošel zprava a střelou na vzdálenější tyč srovnal. Aby toho šoku nebylo málo, tak těsně před koncem poločasu zvýšil po rohu Stoszek.

Ve druhém poločasu Polanečtí moc krásy nepředvedli, útočné šance provázela řada nepřesností, či špatné rozhodnutí. Hosté v pohodě bránili a vyráželi do protiútoků. Největší šanci vyrovnat měl v 81. minutě střídající Blahut, kdy po propadlém přímém kopu stál sám před brankou, ale ke vší smůle trefil tyč. Hosté v závěru zvýšili na konečných 1:3 Lukášem Baronem.

Branky: 19. Kaluža - 38. Kohut. 44. Stoszek, 85. Baron. ŽK: Vítek - Baron, Hanus, Kohut. Rozhodčí: Krištof - Lalík, Broskevič. Diváci: 100.

Polanka: Řehulka - Woznica, Pliska, Bartoš (78. Blahut), Matěj (63. Slahúčka) - Borgosz (86. Fukala), Kaluža, Vítek, Fromelius, Vyležík - Švábík

TJ Vendryně: Fujak - Polák, Samek, Buzek, Fojcik - Kohut, Hanus, Baron, Stoszek, Dawid (78. Przywara) - Hulboj (83. Broda).