24-09-2016 16:00

67' Nikola Andrýsek
    85' Martin Skřehot
    90' Vojtěch Borgosz

První šanci měli hosté, po střele Mašlanky z 20 metrů vyrazil Bartoš míč před sebe, který Polanečtí dostali do branky. Podle pomezního ale stáli v ofsajdu a branka nebyla uznána. První branku tak vsítili domácí, po centru Trupla zakončoval Malcharek. Stejný hráč pak dal o chvíli později branku hlavou, stál ale v ofsajdu a branka neplatila. Hosté snížili v 22. minutě, Borgosz s Valigůrou napadali domácí obranu tak dobře, že Bartoš nedokázal odkopnout míč a Borgosz jej uklidil do prázdné branky. Ve 30. minutě se po centru z levé strany dostal k míči Dao, povodil si obranu hostí a chladnokrevně zakončil. Stejný hráč pak vstřelil další branku, po chybě v rozehrávce Mašlanky založili domácí rychlý brejk a Dao zakončil centr z pravé strany. O dvě minuty později zahrával přímý kop Skřehot, míč po odrazu v šestnáctce preskočil Bartoše a skončil v síti. V závěru poločasu pak po centru za obranu napálil míč do sítě z jedné Malcharek.

Polanečtí vyrovnali po hezké kombinaci je jehož konci byla střela Skřehota v 59. minutě. Vyrovnání měl na noze Valigůra, sám proti Bartošovi ale selhal a trefil jen vybíhajícího brankáře. Závěr zápasu byl hodně rozkouskovaný a moc atraktivních momentů nepřinesl. Domácí tak ubránili jednobrankový náskok a mohli se radovat z výhry.

Branky: 18. a 43. Malcharek, 30. a 40. Dao - 22. Borgosz, 42. a 59. Skřehot. ŽK: Trupl, Dao - Andrýsek, Fukala, Skřehot, Borgosz. Rozhodčí: Ochodek - Picmaus, Lalík. Diváci: 120.

FK SK Polanka: Řehulka - Drulák (46. Jakubov), Andrýsek, Šimek, Kaluža - Liška (75. Uher), Borgosz, Skřehot, Mašlanka, Fukala (60. Uhlík) - Valigůra, Trenér: Radek Nešpor.

Fotky ze zápasu Háj ve Slezsku - Polanka zde.