13-11-2016 13:30
16. kolo

První branku zápasu vsítili hosté v 11. minutě, po centru z pravé strany se míč odrazil k Půdovi a ten překonal Řehulku. Polanečtí mohli srovnat hned v následující minutě, Mantey ztratil míč před domácí brankou a střelu Borgosze vytáhl Andrejko konečky prstů na břevno. Ve 20. minutě zatáhl míč Mašlanka, přihrál Fromeliusovi, ten našel nabíhajícího Ševčíka, který trestuhodně přestřelil branku. Další velkou šanci měl po nahrávce Fromeliuse Skřehot, sám před brankou ale nemířil přesně.

Zvýšit na 0:2 mohli hosté zvýšit v 52. minutě, přímý kop s velkými problémy vyrazil Řehulka nohama k nabíhajícímu Šimáčkovi, ten ale netrefil branku. Na druhé straně se zase blýsknul Andrejko, který vyrazil střelu Mašlanky z hranice velkého čtverce. Vyrovnat mohl po ukázkovém sólu Kaluža, prošel mezi třemi hráči, prostřelil Andrejka, ale na brankové čáře jej zastoupil obránce. Na 0:2 zvýšil v 72. minutě Patrik Schwarz po centru z pravé strany. Na konečných 0:3 upravil Mantey, po akci z levé strany doklepával míč do prázdné branky.

Branky: 11. Půda, 72. Schwarz, 83. Mantey. ŽK: Šimáček, Mlčoch Rozhodčí: Lakomý – Tomšík, Viščor. Diváci: 60.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák, Liška, Šimek, Uher – Ševčík, Skřehot (79. Planka), Borgosz, Mašlanka, Kaluža (83. Nitka) – Fromelius. Trenér: Radek Nešpor.

FC Heřmanice Slezská: Andrejko – Fojtík – Šimáček, Strojek, Mlčoch (86. Wilk) – Mantey (88. Gazdík), Potůček, Opata, Schwarz Patrik (83. Hetto) – Půda (88. Schwarz Jan), Fedák (65. Effa). Trenér: Jaroslav Mlčoch.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Heřmanice Slezská zde.