7. kolo

Vojtěch Borgosz 58'
David Mašlanka 61'
Ondřej Liška 70'

První poločas moc šancí nenabídl, za zmínku stojí centr Ševčíka a hlavička Fromeliuse, kterou vytáhl nohou na roh Minarčík. Hosté zahrozili z přímého kopu, odražený míč napálili z šestnáctky, Řehulka byl ale připraven a míč vyrazil. V 35. minutě pronikal po pravé straně Orság, centr na zadní tyč ale nikdo nevyslyšel. Největší šanci měli hosté o čtyři minuty později, odražený míč domácí nepohlídali a Klembara se řítil sám na Řehulku. Ten ale jeho pokus vystihl a podržel domácí tým.

Do druhého poločasu už nenastoupil domácí kapitán Fromlelius, který utrpěl zásah do hlavy v prvním poločase a zůstal otřesen. Ve 46. šesté minutě vyslal Skřehot Valigůru do zakončení, jeho pokus se úplně nepovedl a Minarčík jeho střelu chytil. Tak jak to bývá, uhodilo hned o chvíli na druhé straně. Přímý kop hostů si srazil do vlastní sítě Drulák. Domácí mohli snížit v 54. minutě, přímý kop Martina Skřehota netrefil přesně hlavou Rudolf Šimek. O dvě minuty později se prosmýkl u rohového praporku Němec kolem Druláka a Ševčíka a střelou z úhlu na zadní tyč našel volné místo a zvýšil na 2:0. Domácí snížili v 61. minutě, odkop v nouzi Řehulky dopadl na volného Mašlanku, který z jedné prostřelil Minarčíka. Další ztráta pro domácí přišla v 68. minutě, kdy Ševčík schytal tvrdou střelu a při dopadnutí si poranil koleno a musel být střídán. V závěru zápasu se protáhl Němec před branku domácích a Šimek jej zastavil za cenu faulu. K pokutovému kopu se postavil Krajčovič a upravil na konečných 1:3.

Branky: 61. Mašlanka – 47. Drulák (vlastní), 56. Němec, 91. Krajčovič (z pen.). ŽK: Borgosz, Liška – Němec, Cabal. Rozhodčí: Čecháček – Fajkus, Tabášek. Diváci: 100.

FK SK Polanka: Řehulka – Drulák (56. Liška), Andrýsek, Šimek, Kaluža – Ševčík (68. Uhlík), Borgosz, Skřehot, Fukala – Fromelius (46. Mašlanka), Valigůra. Trenér: Radek Nešpor.

SO Bruntál: Minarčík – Havlíček, Krajčovič, Došla, Mohyla – Zatloukal (81. Dluhoš), Orság, Kazár (26. Cabal), Šanda, Němec – Klembara (89. Svrčina). Trenér: Antonín Můra.