19-03-2017 15:00

Daniel Uher 56'
Vojtěch Borgosz 73'

Začátek zápasu byl v režii domácích, hned v druhé minutě se dostal do obrovské příležitosti po přihrávce Mašlanky Borgosz, trefil pouze vybíhajícího Jašku v brance hostí. Hosté zahrozili v 5. minutě, po přihrávce kapitána Ronce střílel vedle Pavlík. O minutu později po odraženém míči pálil v pokutovém území nad Kaluža a o tři minuty později stejný hráč zakončoval povedenou akci Miky a dloubáku Mašlanky stejný do brankáře. O pět minut později prostřelil Jašku Borgosz, bohužel pro domácí byl v ofsajdu. Hosté měli do poločasu dvě šance, Pavlík prošel se štěstí přes domácí obránce, ale pálil do Řehulky, stejně tak dopadla akce Ronce, kterého vychytal připravený Řehulka.

V 53. minutě zahráli pěknou kombinaci Valigůra s Mašlankou, prvně jmenovaný přeloboval brankáře, ale trefil břevno, následnou dorážku Mašlanky zblokoval obránce hostí. O chvíli později zatlačili domácí hosty sérii tří rohů, při tom posledním tečoval Roman Bartoš míč, který skončil těsně vedle. V 80. minutě zkoušel placírkou zpoza šestnáctky Pavlík, mířil ale nad. O 4. minuty později se odražený roh dostal ke Skřehotovi, ten jej pěkným centrem vrátil před branku na hlavu Bartoše, který vstřelil branku. Radost domácím ale zkazil praporek sudího Kreta, který signalizoval ofsajd. Domácím se toto rozhodnutí nelíbilo, ale nemohli jej zvrátit. V 88. minutě po přihrávce Valigůry šel na branku Ševčík, míč ale poslal vedle. O dvě minuty později zkazili domácí rozehrávku, míč se dostal k Pělovi, který střelou za šestnáctkou prostřelil Řehulku a urval tři body pro hosty.

Branky: 90. Pěla. ŽK: Borgosz, Uher – Raszyk, Pěla. Rozhodčí: Fajkus – Tabášek, Kret. Diváci: 90.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher, Andrýsek, Bartoš, Kaluža – Miko (85. Liška), Skřehot, Borgosz, Drulák (78. Uhlík) – Mašlanka (65. Fukala, 69. Ševčík), Valigůra. Trenér: Martin Repka.

ŠSK Bílovec: Jaška – Malina (65. Tomášek), Serman, Žídek, Kotrla – Pěla (90. Hoblík), Moučka Petr (72. Černín Lukáš), Ondruš, Pěla, Ronec – Pavlík (87. Dluhoš). Trenér: Tomáš Černín.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - ŠSK Bílovec zde.