02-04-2017 15:30

Martin Valigůra 37'
Martin Valigůra 72'

První šanci zápasu měli domácí ihned po výkopu, po centru za obranu si míč posunul do šestnáctky Ševčík, střelou z úhlu ale Štencka nepropálil. Další šanci měli domácí v 5. minutě, po přímém kopu Kaluži chybělo Valigůrovi pár centimetrů, aby hlavou trefil míč. V 11. minutě po akci na jeden dotek zakončoval pohlednou akci Mašlanka střelou do břevna. Případná branka by ale nebyla uznána pro Mašlankův ofsajd. Ve 22. minutě vybojoval Valigůra míč v útočném pásmu, ihned nacentroval na nabíhajícího Borgosze, kterému chyběly opět centimetry, aby míč upřesnil přesněji a trefil branku. V 31. minutě zahrávali hosté roh, po souboji Valigůry s Robinem Wirthem skončil míč v domácí brance. Jako autor branky byl zapsán Wirth, i když se poslední dotknul Valigůra.

Polanečtí udělali do druhého poločasu dvě změny, odešli Borgosz a Uher, místo nich nastoupili Šindler a Drulák. Možnost vyrovnat měli domácí v 57. minutě, po odraženém přímém kopu Skřehota napálil míč z jedné Miko. Brankář hostí si ale s jeho pokusem poradil. V 66. minutě ztratili domácí míč, hosté založili rychlý brejk, pokus Šimečka vyrazil Bartoš k nohám Reného Wirtha, který nechytatelnou střelou poslal hosty do dvoubrankového vedení. Domácí snížili v 72. minutě, přímý kop z pravé strany zakončil hlavou Valigůra. O dvě minuty později zakončoval opět Valigůra centr Skřehota hlavou do břevna. Poslední šanci na vyrovnání měli domácí v 81. minutě, přímý kop Skřehota propadl mezi hráči a Štencek jej vytáhl z branky mimo.

Branky: 72. Valigůra - 31. Wirth Robin, 67. Wirth René. ŽK: Valigůra. Rozhodčí: Kubiena - Svoboda, Lukašík. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka - Uher (46. Drulák), Andrýsek, Bartoš, Kaluža - Miko (82. Uhlík), Borgosz (46. Šindler), Skřehot, Ševčík - Mašlanka, Valigůra. Trenér: Martin Repka.

TJ Sokol Kobeřice: Štencek - Stuchlík, Wirth Robin, Kollek, Schreier - Oberherr Jan (82. Oberherr Adam), Wirth René, Boček (59. Kubný), Pavlíček, Kryštof - Šimeček (70. Stuchlík). Trenér: Tomáš Kamrád.

Fotky ze zápasu Polanka - Kobeřice zde.