26. kolo

Statistiky hráčů

19' Jakub Kaluža
    81' Martin Valigůra

První šanci zápasu měli hosté, po akci Skřehota a Ševčíka vstřelil branku hlavou Valigůra. Bohužel pro polanecké byl pískán útočný faul. Domácí zahrozili hlavně z krajů a jejich centry naštěstí nenašly adresáta. V 19. minutě dostal míč na středu hřiště Kaluža, prošel mezi domácí obranou se štěstím se mu míč vrátil zpět a prostřelil Kotrlu v brance domácích. Ve 23: minutě mohl zvýšit na 0:2 Ševčík po přihrávce Skřehota, v dobré pozici strefil připraveného brankáře. O dvě minuty později poslal Skřehot míč na Druláka, jeho centr našel přesně hlavu Bartoše, který trefil Kotrlu. Následující dorážka Valigůry už byla z ofsajdu. Ve 40. minutě vybojoval míč Uhlík, přihrál Valigůrovi, jehož střelu z úhlu vyrazil Kotrla na roh. Z něj pak trefil Borgosz připraveného brankáře. V samém závěru poločasu hosté špatně zahráli odkop od branky, následný centr a hlavičku před branku zakončoval Beilner do Řehulky.

Ve druhém poločasu se domácí hnali za vyrovnáním. Nebezpečné byly jejich centry ze stran. V 51. minutě střílel zpoza šestnáctky Hrtánek těsně vedle Řehulkovy branky. O dvě minuty později centroval Macko z levé strany a Zahatlan vyrovnal na 1:1. Domácí byli nadále v tlaku a mohli otočit skóre v 58. minutě opět po centru Macka, kdy střelu vyrazil Řehulka. V 65. minutě zahrávali hosté roh. Bartošova hlavička směřovala na zadní tyč, kde Borgosze vychytal výborný Kotrla. Gól by stejně neplatil, protože pomezní mával ofsajd. V 80. minutě prošel středem hřiště Valigůra a jeho dělovku z 25 metrů vyrazil Kotrla před sebe. O 3 minuty později poslal Skřehot centr na nabíhajícího Fukalu, který v zakončení uklouznul, ale i tak stihnul vystřelit. Bohužel pro hosty mimo branku. Další branka již nepadla a tak si oba týmy rozdělili po bodu.

Branky: 19. Kaluža - 53. Zahatlan. ŽK: Valigůra. Rozhodčí: Tomšík - Pala, Futerko. Diváci: 150.

SK Dětmarovice: Kotrla - Derik, Mleziva, Stanowski, Zahatlan - Ligocký Lukáš (71. Hurník), Káňa, Kuřusta (85. Kloda), Hrtánek, Macko (88. Popek) -  Beilner (83. Ligocký Jiří). Trenér: Josef Jadrný.

FK SK Polanka: Řehulka - Drulák, Andrýsek, Bartoš, Uher - Ševčík (88. Planka), Kaluža (90. Hlavatý), Borgosz, Skřehot, Uhlík (70. Fukala) - Valigůra. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu SK Dětmarovice - FK SK Polanka zde.