Martin Sysala 47'
Martin Valigůra 58'
Jakub Ševčík 68'
Martin Valigůra 96'

Hosté se ujali vedení v 5. minutě, kdy Klimpar prostřelil Řehulku přesnou střelou zpoza šestnáctky. Domácí sice po většinu času kontrolovali míč, ale do pořádného zakončení se nedostali. Hosté mohli zvýšit v 17. minutě, Kovář se štěstím přistrčil míč na Klimpara a jeho pokus vytáhl Řehulka nad branku. Ve 36. minutě rozjásal hosty podruhé Klimpar, kdy zakončil brejk hosti. S polančany to vypadalo blbě a nikdo by nečekal otočení zápasu.

Do druhého poločasu nastoupili Mašlanka, Miko a Sysala. Posledně jmenovaný hned po dvou minutách pohotově zakončil přiklepnutí Valigůry a snížil na 1:2. O další dvě minuty zakončoval Sysala centr Ševčíka, ale nezamířil přesně. A do třetice Sysala zakončoval vybídnutí Šindlerem, před vybíhajícím Pešákem poslal míč vedle branky. Chvíli po té pálil z 20 metrů Ševčík, Pešák jeho pokus vyrazil mimo. Polanečtí byli nadále aktivnější a pohoda hostů z prvního poločasu byla ta tam. V 58. minutě vyrovnal Valigůra dělovkou z jedné. Brance předcházel závar v šestnáctce hostí. Obrat byl dokonán v 63. minutě, kdy Sysala prošel po pravé straně, přihrál před branku, kde Valigůra chytře pustil míč na Ševčíka a střelou z 16 metrů poslal míč k levé tyči. V 83. přihrál Andrýsek Valigůrovi, jeho střela postrádala razanci a Pešák jeho pokus chytil. Hosté se snažili aspoň o vyrovnání, ale další branka již nepadla. Kaňkou na výhře domácích bylo zranění kolene Ševčíka, který musel být střídán v 86. minutě.

Branky: 47. Sysala, 58. Valigůra, 68. Ševčík - 4. a 36. Klimpar. ŽK: Valigůra - Kovář. Rozhodčí: Švec - Potiorek, Opěla. Diváci: 110.

FK SK Polanka: Řehulka - Drulák (46. Sysala), Andrýsek, Valigůra, Uher - Ševčík (86. Planka), Skřehot, Kaluža, Uhlík (45. Mašlanka) - Fukala (46. Miko), Šindler (67. Hrabec). Trenér: Martin Repka.

SK Beskyd Frenštát p. R.: Pešák - Plachký, Bednář, Křiva, Vaverka - Střelec, Kobylík (15. Gillar), Špaček, Kovář, Marek - Klimpar. Trenér: David Kobylík.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SK Beskyd Frenštát p. R. zde.