11-06-2017 17:00

Jakub Kaluža 39'
Martin Valigůra 63'

Během prvního poločasu byli aktivnější domácí, ale ztroskotávali na neproměněných šancích. Jednu takovou zahodil Ševčík. Po centru Mašlanky za obranu běžel sám na Hradila a ten jeho pokus vytáhl na roh. Další podobnou šanci měl Borgosz, po akci Mika a přiklepnutí Valigůry pálil opět do brankáře. V 26. minutě prošel před branku Miko, poslal míč na vzdálenější tyč a tu taky trefil. Dorážka Valigůry do prázdné branky už byla z ofsajdu. Hosté zahrozili ve 30. minutě, kdy dlouhým centrem našel Adam Ondra Šimčíka, po něm vznikl před brankou domácích velký závar, který skončil rohem po zákroku Řehulky. Po něm se odražený míč vrátil k volnému Čaneckému, který otevřel skóre utkání. Domácím se do poločasu podařilo vyrovnat, Šindler dokázal vybojovat míč, prošel před branku, kde našel volného Kalužu, který se štěstím dostal míč do sítě.

Hosté se dostali opět do vedení v 58. minutě, Adam Ondra poslal do běhu Houdka, ten míč krásně stočil k pravé Řehulkově tyči a nedal mu nárok. Radost jim nevydržela dlouho, v 63. minutě zužitkoval Valigůra přihrávku od Mika a střelou zpoza šestnáctky snížil. Otočit skóre utkání mohl střídající Fukala, sám v proti Hradilovi ale selhal. Žádné další šance se již neujaly a poslední domácí zápas skončil remízou.

Branky: 39. Kaluža, 63. Valigůra – 31. Čanecký, 58. Houdek. ŽK: Golias. Rozhodčí: Potiorek – Tvardek, Čuba. Diváci: 90.

FK SK Polanka: Řehulka – Šindler, Uher, Bartoš, Kaluža (88. Hrabec) – Ševčík (65. Fukala), Andrýsek, Mašlanka (72. Sysala), Miko, Borgosz (80. Drulák) – Valigůra. Trenér: Martin Repka.

FK Krnov: Hradil – Mrukvia, Havlíček (43. Tümmler, 90. Zetek), Pella (80. Zavadil) – Šimčík, Ondra Adam, Simichanidis, Golias (87. Ondra Štěpán) - Houdek, Hrubý (89. Blaschke). Trenér: Ladislav Bártek.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka – FK Krnov zde.