14-06-2017 17:30
30. kolo

74' Martin Valigůra
    90' Jakub Ševčík

Utkání se odehrálo v Nošovicích, domácí upravují hrací plochu na další sezónu. První šanci zápasu měli hosté, centr Šindlera z pravé strany zakončoval Valigůra hlavou nad. Domácí se dostali k Řehulkově bráně až v 18. minutě. Na roh vyskočil nejvýše Rac, umístil hlavičku pod břevno a poslal domácí do vedení. O tři minuty později mohli hosté vyrovnat, centr Kaluži Valigůra v dobré pozici mířil opět nad. Další roh domácích znamenalo vedení 2:0, tentokrát hlavičkoval neobsazený Konečný. Ke konci poločasu mohli hosté snížit, uklouznutí domácího obránce nepotrestal Valigůra, míč poslal do vybíhajícího Gradka.

V 53. minutě vytáhl placírku Folwarczného Řehulka na tyč. V 60. minutě zahráli hosté roh na krátko, Ševčík se uvolnil a poslal míč na nabíhajícího Bartoše, jehož střela z jedné skončila nad domácí branku. O minutu později zahráli domácí rychle přímý kop, centr z pravé strany zakončil střelou z jedné Folwarczny a zvýšil na 3:0. V 74. minutě se hosté konečně dočkali, roh se odrazil k Valigůrovi, který napálil míč pod břevno. O pět minut později domácí opět zvýšili, z levé strany prostřelil Řehulku střídající Lojek. Na konečných 4:2 snížil po individuální akci Valigůry a centru před branku hlavičkou Ševčík.

Branky: 18. Rac, 27. Konečný, 62. Folwarczny, 79. Lojek – 74. Valigůra, 90. Ševčík ŽK: Zogata, Bolek. Rozhodčí: Pala – Lakomý, Tomšík. Diváci: 110.

FC IRP Český Těšín: Gradek – Matuszek, Fizek (73. Zogata Jakub), Rac, Bolek – Hradečný (61. Zogata Sebastián), Sostřonek, Kiška (83. Szkutek), Kantor, Konečný (80. Bolec) – Folwarczny (67. Lojek). Trenér: Richard Beneš.

FK SK Polanka: Řehulka – Šindler, Uher, Bartoš, Kaluža – Borgosz, Andrýsek, Mašlanka (46. Miko), Skřehot (46. Ševčík), Drulák (73. Hrabec) – Valigůra. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FC IRP Český Těšín - FK SK Polanka zde.