Tomáš Gajďok 50'
Leo Uhlík 52'
Jakub Ševčík 58'
Jakub Ševčík 67'

První šanci zápasu měl domácí Ševčík, po centru Skřehota z pravé strany pálil z jedné. Střela mu ale nesedla a šla mimo. Ve 13. zahrával Ševčík roh na hlavu Skřehota, který otevřel skóre utkání. Radost domácím ale nevydržela dlouho, hosté vyrovnali o 3 minuty později po autu na krátko a centru z levé strany byl na konci akce Frank, který překonal Zahradníka v brance domácích. V 21. minutě si pohrál s obránci Ševčík a střelou zpoza šestnáctky trefil levý růžek Rychlého branky. Za necelých deset minut později šel stejný hráč proti hostujícímu brankáři a střelou na zadní tyč zvýšil na 3:1 pro domácí.

V 50. minutě prošel středem hřiště Gajďok, a levačkou zvýšil na 4:1. V 58. minutě pak Ševčík dokonal hattrick a stanovil skóre na konečných 5:1. Hosté se snažili dostat před domácí branku, ale místy chyběl kousek k lepšímu zakončení.

Branky: 13. Skřehot, 21., 32. a 58. Ševčík, 50. Gajďok – 17. Frank. ŽK: Uhlík, Ševčík – Poštulka, Šmíd. Rozhodčí: Vidlička – Kubiena, Čecháček. Diváci: 149.

FK SK Polanka: Zahradník – Šindler, Uher, Andrýsek, Kaluža – Skřehot, Borgosz, Mašlanka (79. Bartoš Robin), Miko (13. Uhlík, 69. Sysala), Gajďok (63. Drulák) – Ševčík (82. Kaleta). Trenér: Martin Repka.

SPORT-CLUB Pustá Polom: Rychlý – Poštulka, Jašek, Kuděla (54. Demko), Pomp – Černohorský, Šmíd (70. Schlossarek), Matějček, Vítek, Blucha – Frank. Trenér: Petr Souček.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - SPORT-CLUB Pustá Polom zde.