19-08-2017 17:00
3. kolo

Statistiky hráčů

31' Vojtěch Borgosz

Domácí zahrozili v 9. minutě, po rohu trefil Aniol tyč. Hosté zahrozili v 15. minutě, střela Ševčíka ale postrádala větší razanci. Ve 22. minutě vyrazil Řehulka střelu zpoza šestnáctky, následná dorážka Schovajsy už šla mimo. V 28. minutě se už domácí dočkali. Mašlanka ztratil míč před domácí šestnáctkou, Koďousek prošel do ní a nahrál volnému Bednářovi, který otevřel skóre utkání. Stejný hráč pak pálil z 30 metrů a Řehulka musel jeho pokus likvidovat. Polanečtí se dostali před domácí branku v 38. minutě, průnik z levé strany zakončoval z 16 metrů Borgosz, Szarowski ale jeho pokus chytil. Ve 41. minutě se zaskvěl Řehulka, kdy na dvakrát zklikvidoval pokus Klimši, který byl trestuhodně volný.

V 49. minutě domácí vedli už 2:0, po centr z pravé strany podskočil Šindler, míč se pak od Maleňáka dostal ke Kopelovi, který se štěstím dostal za Řehulkova záda. Polanečtí se snažili o kontaktní branku, měli míč častěji na svých kopačkách, ale nebylo jim přáno. V 67. minutě hosté přišli o míč na polovině hřiště, ten s rychle dostal k volnému Bednářovi a ten zvýšil na 3:0. O 3 minuty později mohli Polanečtí snížit, rychlý brejk zakončoval Borgosz ale jeho střela levačkou skončila na břevnu. V 78. minutě pak přímý kop Ševčíka vyrazil Szarowski mimo. Na konečných 4:0 zvýšil opět Bednář, kdy dostal míč za obránce a obstřelil Řehulku.

Branky: 28., 67. a 90. Bednář, 50. Kopel. ŽK: Klimša, Bednář, Aniol - Borgosz. Rozhodčí: Potiorek – Picmaus, Šabacký. Diváci: 153.

SK Šenov: Szarowski – Babič, Aniol, Vodák, Klimša (83. Habernal) – Schovajsa, Koďousek, Kopel (89. Vedlich), Hanauer, Maleňák (79. Stehlík) - Bednář. Trenér: Alexander Minich.

FK SK Polanka: Řehulka – Šindler, Andrýsek, Uher, Kaluža (89. Kaleta) – Skřehot, Borgosz (79. Drulák), Gajďok, Mašlanka (56. Sysala), Uhlík (46. Bartoš Robin) – Ševčík. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu SK Šenov - FK SK Polanka zde.