Statistiky hráčů

Daniel Uher 64'
Vojtěch Borgosz 69'
Roman Bartoš 80'

Začátek zápasu patřil hostům, ti svým tlakem hlavně ze standardních situací nepustili domácí za půlku. Větší šance ale z toho nepramenila. V 12. minutě vybojovali domácí míč, rychlý brejk zakončoval Patrik Miko z úhlu střelou do brankáře. O 3 minuty později zahrozili hosté. Přímý kop Půdy vytáhl Řehulka nad branku. V 24. minutě zahrával přímý kop Miko, našel na přední tyči Gajďoka, který trefil břevno. Na druhé straně zahrozil Půda, průnik po levé straně zakončil střelou na vzdálenější tyč a tu taky trefil. V 36. minutě pálil Mantey z 20 metrů vedle Řehulkovy branky. O 4 minuty později se dostal k míči Ševčík, mohl obstřelit vyběhnutého Andrejka, ale obránci míč ukopli na roh. Po něm zakončoval hlavou Skřehot. Míč letěl k tyči, ale Andrejko tam byl včas. O minutu později letěl výkop Andrejka na Půdu, ten obešel Uhra a střelou na přední tyč naštěstí pro domácí nezamířil přesně.

Druhý poločas začal náporem domácích. Hned v úvodu se v šestnáctce obtočil Gajďok kolem Šimáčka a sám proti Andejkovi zakončil slabou střelou. V 48. minutě vyslal Ševčík Romana Bartoše a ten z jedné pálil nad. V 52. druhé minutě udeřilo na druhé straně. Přímý kop z pravé strany zakončil do Řehulkovy sítě volný Půda. Domácí se ze šoku ještě neotřepali a už to bylo 0:2. Stanovský sklepnul míč na nabíhajícího Tomšů a ten se sám řítil na Řehulku a přehodil jej. V 64. minutě to bylo 1:2, to Daniel Uher vybojoval míč v útočném pásmu a z velkého úhlu poslal dělovku přímo do pravého růžku. O 4 minuty později po pěkné akci Šindlera a Skřehota mohl zakončil Ševčík, tomu ale obránci ukopli míč na roh. V 84. minutě centroval Kaluža na Bartoše, míč se dostal k Mašlankovi, který napálil břevno. Chvíli předtím ale sudí zapískal útočný faul. Na konečných 1:3 zvýšil v 86. minutě Strojek, kdy placírkou z levé strany nedal Řehulkovi šanci.

Branky: 63. Uher - 52. Půda, 53. Tomšů. ŽK: Borgosz, Bartoš Roman – Opata. Rozhodčí: Ochodek – Tvardek, Folvarčný. Diváci: 150.

FK SK Polanka: Řehulka – Borgosz (89. Drulák), Andrýsek, Bartoš Roman, Uher (66. Kaluža), Šindler, Skřehot, Koutný (71. Mašlanka), Gajďok, Ševčík (82. Bartoš) – Miko. Trenér: Martin Repka.

FC Heřmanice Slezská: Andrejko – Fojtík, Šimáček, Hetto, Mlčoch – Mantey (77. Strakoš), Opata, Tomšů (74. Potůček), Schwarz – Půda (66. Strojek), Stanovský (85. Moravčík). Trenér: Jaroslav Mlčoch.

Fotky ze zápasu FK SK Polanka - FC Heřmanice Slezská zde.