16-09-2017 16:00
7. kolo

39' Nikola Andrýsek
    69' Roman Bartoš

První šanci zápasu měli hosté, Mašlanka přihrál Ševčíkovi a ten placírkou na zadní tyč těsně netrefil branku. Domácí zahrozili až v 17. minutě, a hned z toho byla branka. Po vybojovaném míči na středu hřiště poslal centr před branku Kuřusta, na zadní tyči sklepnul Pospěch míč na úplně volného Macka, který otevřel skóre utkání. O 8 minut později už to bylo o dvě branky, hosté zahrávali přímý kop, z něj domácí zahráli rychlý brejk a Tomáš se řítil sám od půlky na Řehulku a prostřelil jej. Polanečtí zahrozili v 27. minutě, Koutný pálil zpoza šestnáctky, ale Kotrlu nepřekvapil. O 3 minuty později zakončoval přímý kop hlavou Andrýsek, ale Kotrla byl opět připravený. V samém závěru mohl zvýšit skóre Mleziva, kdy po rohu trefil hlavou břevno.

Další velkou šanci měli domácí v úvodu druhého poločasu, Pospěch přihrál na Kuřustu, ten poslal centr na zadní tyč, kde Zahatlan ve skluzu překopl branku. Stejný hráč pak zkoušel na dvakrát propálit Řehulku z pravé strany, ale ten byl připraven. V 57. minutě se uvolnil z levé strany Koutný, navedl míč na střed ale jeho střela skončila nad brankou. V 60. minutě šel opět sám na Řehulku Tomáš, ten ale jeho pokus vyrazil. V 66. minutě zasekl na šestnácte Ševčík, navedl míč do pokutového území a jeho střelu vytáhl Kotrla na roh. O minutu později vybojoval míč Uher, střela po zemi ztratila rychlost a neznamenala pro domácí nebezpečí. V 69. minutě prošel po levé straně Macko, za cenu faulu jej zastavil až Roman Bartoš a kopala se penalta. K té se postavil Zbyněk Pospěch a nedal Řehulkovi šanci. V závěru zápasu zahodili domácí ještě několik šancí a zápas tak skončil 3:0.

Branky: 17. Macko, 25. Tomáš, 69. Pospěch (z pen.) ŽK: Zahatlan, Holý, Škuta – Bartoš, Andrýsek. Rozhodčí: Sivera – Laštuvka, Jahoda. Diváci: 80.

SK Dětmarovice: Kotrla – Zahatlan, Mleziva, Hrtánek, Holý – Kurušta, Siekiera, Škuta, Macko – Tomáš, Pospěch. Trenér: Josef Jadrný.

FK SK Polanka: Řehulka – Uher, Andrýsek, Bartoš Roman, Kaluža – Koutný (82. Drulák), Skřehot, Miko, Gajďok, Ševčík – Mašlanka (79. Sysala). Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu SK Dětmarovice - FK SK Polanka zde.