10. kolo

58' Patrik Miko
    74' Nikola Andrýsek
    82' Jakub Ševčík

První šanci měl v 10. minutě z přímého kopu Ševčík, jeho pokus ale mířil nad branku domácích. O dvě minuty později udeřilo na druhé straně. Rulíšek dostal centr na pravou stranu, zatáhl míč a nacentroval přesně na nabíhajícího Moučku, který hlavou otevřel skóre utkání. V 18. minutě špatně odkopnul míč Silber rovnou na Šindlera, ten šel sám z pravé strany, ale jeho střela postrádala razanci a Silber jeho pokus chytil. V 33. minutě měl velkou šanci po rohu Mika Roman Bartoš, míč mu přistál rovnou na noze, ale jeho pokus mířil vedle. O 6 minut později vybojoval míč na pravé straně Šindler, přihrál Koutnému, ten šel sám na brankáře, ale mířil těsně vedle levé tyče. Domácí zvýšili na 2:0 ke konci poločasu, přímý kop z levé strany zakončil hlavou nehlídaný Tomášek.

Hosté udělali do druhého poločasu několik změn, do útoku se postavil Roman Bartoš s Mašlankou a na ofenzivní hře to bylo znát. V prvních minutách zakončoval dvakrát Ševčík zpoza šestnáctky, ale střelám chyběla přesnost i větší razance. V 56. minutě prošel po pravé straně Šindler, nacentroval na hlavu Andrýska, jehož pokus mířil do brankáře. O tři minuty později zahrával přímý kop z pravé strany Miko a trefil levý růžek branky a snížil na 2:1. O chvíli později mohl vyrovnat Koutný, sám na šestnácte soupeře ale pálil trestuhodně mimo. Stejný hráč prošel o další dvě minuty později po pravé straně a přízemním centrem našel nabíhajícího Ševčíka, který přestřelil branku. V 73. minutě zahrával Ševčík přímý kop a jeho pokus k levé tyči s problémy Silber chytil. V 79. minutě si narazil Ševčík míč s Mašlankou a sám před brankářem jej pouze trefil. V 82. minutě dostal Ševčík míč do běhu na levé straně, prošel do šestnáctky soupeře a placírkou na zadní tyč se konečně trefil a vyrovnal. Polanečtí se nadále snažili o otočení skóre, bohužel žádná další akce se už neujala.

Branky: 12. Moučka Petr, 43. Tomášek – 58. Miko, 82. Ševčík. ŽK: Kotrla – Andrýsek. Rozhodčí: Kret – Tvardek, Opěla. Diváci: 36.

FK Bílovec: Silber – Tomášek, Darda, Žídek, Pavlík – Rulíšek, Ronec, Kotrla, Černín Lukáš, Melecký – Moučka Petr (70. Pěla). Trenér: Tomáš Černín.

FK SK Polanka: Řehulka – Borgosz (42. Uher), Andrýsek, Bartoš, Kaluža (80. Sysala) – Šindler, Skřehot, Mašlanka, Miko, Ševčík – Koutný. Trenér: Martin Repka.

Fotky ze zápasu FK Bílovec - FK SK Polanka zde.